Ana sayfa Çekilişler Ülker Çikolata Çekilişi Şifre Giriş Sayfası – Ülker Çekiliş Sonuçları

Ülker Çikolata Çekilişi Şifre Giriş Sayfası – Ülker Çekiliş Sonuçları

PAYLAŞ

Ülker Çikolata Çekilişi Şifre Giriş Sayfası. Ülker Çikolata Mercedes Çekilişine katılmak için şifrenizi bu linkten girebilirsiniz. Ülker Çikolata Mercedes Çekilişi… Ülker Çekilişi Mercedes Marka otomobil ve Arçelik Televizyon ikramiyesi kazandırıyor. İlgili Ülker ürün paketlerinin iç kısmında yer alan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 3224 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen ya da www.ulkercikolatakazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesindeki veya Ülker Çikolata iOS / Android uygulamalarındaki (ücretsiz) forma şifre ile beraber ilgili bilgilerini eksiksiz olarak giren müşteriler çekilişe katılacaktır.

ÜLKER ÇİKOLATA MERCEDES ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 4 OCAK 2018

Çekiliş için şifreli ürünler

Ülker Çikolata Sanayi A.Ş.’ye ait Sütlü Kare, Bitter Kare, Antep Fıstıklı Bitter Kare, Antep Fıstıklı Kare, Bisküvili Kare, Fındıklı Kare, Sütlü Baton, Bitter Baton, Antep Fıstıklı Baton, Fındık Rüyası, Bitter Tablet, Sütlü Tablet, Bitter Antep Fıstıklı Baton, Bitter 80% Kare, Beyaz Tablet, Beyaz Antep Fıstıklı Tablet, Fındık Baton, Sütlü Kare ikili, Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Kare ikili ürün paketlerinin herhangi birinden satın aldıklarında, ürün iç kısmında yer alan şifreyi ad, soyad ve adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 3224 kampanya hattına eksiksiz olarak kısa mesaj gönderen ya da www.ulkercikolatakazandiriyor.com (ücretsiz) internet sitesindeki veya Ülker Çikolata iOS / Android uygulamalarındaki (ücretsiz) forma şifre, ad, soyad, adres ve telefon bilgilerini eksiksiz olarak giren müşterilere gönderilen her şifre için hak ettiği kadar (Sütlü Kare için 2; Bitter Kare için 2; Antep Fıstıklı Bitter Kare için 3; Antep Fıstıklı Kare için 3; Fındıklı Kare için 3; Bisküvili Kare için 1; Sütlü Baton için 1; Bitter Baton için 1; Antep Fıstıklı Baton için 1; Fındık Rüyası için 1; Bitter Tablet için 2; Sütlü Tablet için 2; Bitter A. Fıstıklı Baton için 1; Bitter 80% Kare için 2; Beyaz Tablet için 2; Beyaz Fıstıklı Tablet için 3; Fındık Baton için 1; Sütlü Kare ikili, Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Bitter Kare ikili, Antep Fıstıklı Kare ikili için (2li ürün içinde bulunan her üründen ayrı şifre bulunmaktadır.)  çekiliş hakkı verilecektir.

Ülker Çikolata Çekiliş SONA erdi

AMBALAJLARINIZI SAKLAYINIZ

İkramiye tesliminde şifreli ambalaj ibrazı zorunludur. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

Ülker Çikolata Mercedes Çekilişi, 04 Ocak 2018 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacaktır.

Ülker Çikolata Çekilişi sonunda; 1 kişi MERCEDES CLA 200 FL AMG JÜPİTER KIRMIZISI 2017 MODEL, 100 kişi Arçelik A40L 5741 4B TELEVİZYON ikramiyesi kazanacaktır.

Ülker Çikolata Mercedes Çekilişi talihlilerini, 08 Ocak 2018 tarihli Güneş Gazetesi’nden ve bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

23.01.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 07.02.2018 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez.

Ülker Çikolata Mercedes Çekilişi – KATILIM KOŞULLARI

Ülker Çikolata Çekilişi. Bu kampanya ÜLKER ÇİKOLATA SANAYİ A.Ş. tarafından MPİ’nin 06.07.2017 tarih ve 24951361-255.01.02/1768-4026 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir.

Ülker Çikolata Çekilişi 15.09.2017 (SAAT: 00.01) –31.12.2017, (SAAT: 23: 59) kampanya tarihleri arasında geçerlidir.

Ülker Çekilişi katılım ücretli mi?

Kampanyaya kısa mesaj yoluyla tüm Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell ve Vodafone hattı ile katılım yapılabilir. Kampanyaya katılım Avea (Markası “Turk Telekom”), Turkcell, Vodafone aboneleri için 0,65-TL KDV ve ÖİV dâhil olarak ücretlendirilir.

İnternet, SMS ve Ülker Çikolata iOS / Android uygulamaları üzerinden gelen katılımlarda Şifre ve Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Ülker Çekilişine ÜLKER ÇİKOLATA SANAYİ A.Ş. ve grup şirketleri çalışanları, Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

SENDE YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here