TYTZ Tropicana ve Rocco Lolipop kampanyası

0

TYTZ Tropicana ve Rocco Lolipop kampanyası… Cheetos, Lays, Ruffles, Doritos paketlerinde milyonlarca Tropicana 200 ml ve Rocco Lolipop kuponu seni bekliyor!

Paketlerin içinden çıkan kuponla birlikte kampanyaya katılan anlaşmalı bakkal, tekel, kuruyemiş noktasına giderek hediyenizi alabilirsiniz.

Unutma, son katılım tarihi 15 Aralık 2016!

Milyonlarca Tropicana 200 ml ve Rocco Lolipop Paketlerden Çıkan Kuponlarla Bedava
Kampanya 1 Eylül – 15 Aralık 2016 tarihleri arasında, Lay’s, Ruffles, Doritos ürünlerinin tavsiye edilen satış fiyatı 0,50 TL olan paketlerinden ve Cheetos ürünlerinin tavsiye edilen satış fiyatı 1 TL olan paketlerinden çıkabilecek Tropicana ve Rocco kuponları için kampanyaya katılan satış noktalarında geçerli olacaktır. 15 Aralık 2016 tarihinden sonra kampanyaya katılan satış noktasına getirilen Tropicana ve Rocco kuponları geçerli değildir. Cheetos paketlerinden tavsiye edilen satış fiyatı 0,85 TL olan Tropicana; Lay’s Ruffles ve Doritos paketlerinden satış fiyatı 0,85 TL olan Tropicana veya tavsiye edilen satış fiyatı 0,25 TL olan Rocco Lolipop çıkabilir. Paketlerden çıkabilecek olan Tropicana 200ml kuponu ile Tropicana 200ml; 0,25kr* bedava Rocco Lolipop Klasik kuponu ile 0,25kr* Rocco Lolipop Klasik alabilirsiniz.

Kampanya, 1 Eylül– 15 Aralık 2016 tarihleri arasında, hipermarket ve süpermarket harici, kampanyaya katılan satış noktalarında geçerlidir. 15 Aralık 2016 tarihinden sonra getirilen kuponlar veya ambalajı yırtılmış olan kuponlar geçersizdir.

Ürün görseli temsilidir. Verilecek olan ürünün çeşidi farklılık gösterebilir.
Bu kullanım sonunda para üstü verilmez, hediye ürünün nakit karşılığı talep edilemez. Frito Lay, web sitesinde bilgilendirme yapmak kaydı ile kampanyayı dilediğinde durdurma, sona erdirme ve kampanyada değişiklik yapabilme hakkına sahiptir. Kampanyaya katılan satış noktaları ve kampanya ile ilgili her türlü bilgiye, www.tytz.com internet sitesinden ve (0 800) 291 10 11 / (0 216) 651 54 54 tuketici hatlarından erişebilirsiniz.

Frito Lay şüpheli bulunan durumlarda kupon ve boş paket ibrazı ve/veya hangi noktadan ürün alındığı gibi bilgileri sorma hakkına sahiptir. Frito Lay teyit için talep edilen bilgi ve belgelerin ibraz edilmediği veya şüpheli bulduğu durumlarda hediye vermeme hakkını saklı tutar.

Frito Lay, kampanya süresince kampanya koşullarını değiştirme kampanyayı durdurma ve sona erdirme hakkına sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler www. tytz.com web sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Bu kupon 36 aylıktan küçük çocuklar için uygun değildir.

Kampanyaya katılan herkes yukarıdaki koşulları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.