Sütaş Qumpara Çekiliş Sonuçları

0

Sütaş Qumpara Çekiliş Sonuçları. Sütaş Qumpara Çekiliş Sonucu. Sütaş Çekiliş Sonucu Açıklandı. 15.10.2020 tarihinde yapılan çekilişe 1.654 katılım gerçekleşmiştir.

Bu kampanya MPİ’nin 17.07.2020 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.5585 sayılı izniyle düzenlenmiştir.

İkramiye kazanan asil talihlilerin ikramiyelerini almak için 05.11.2020 tarihine kadar; yedek talihlilerin 20.11.2020 tarihine kadar ikramiye kazandıkları fişleri, kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine, 0212 217 41 21 nolu faksa ya da U2 Tanıtım’ın Sütlüce Mah. Bayrak Sok.No:4-A Beyoğlu-İstanbul adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Bu tarihlere kadar başvurmayan ve kendisinden istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeyen talihliler ikramiyelerini alamazlar. Adresi eksiksiz olan talihlilere taahhütlü posta ile bildirim yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Sütaş Süt Ürünleri A.Ş. sorumlu değildir.

Adres bilgileri eksik veya bilinmeyen talihliler adına bu ilan tebliğ için yeterlidir. İkramiye son teslim tarihi 30.11.2020’dir. ÖTV ve KDV hariç olmak üzere; Veraset ve İntikal Vergisi ile diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar ikramiye kazanan talihlilere aittir.

Bu kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez .

SÜTAŞ KAMPANYASI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI
VESTEL ŞÖLEN T3500 DGT INOX TOST MAKİNESİ ASİL TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 AYNUR AVCI İSTANBUL
2 HACER GENÇ İSTANBUL
3 GAMZE GÖZTEPE ANKARA
4 CAN GÜRDAL İSTANBUL
5 MUZAFFER ŞENER KOCAELİ
6 MERYEM GÜRDAL İSTANBUL
7 UFUK SARIÇAM MERSİN
8 ZELİHA YEŞİLTAŞ İSTANBUL
9 TARIK DEDE İSTANBUL
10 YONCA OSUN İSTANBUL
11 FATİH BOZOK BURSA
12 MERVE AKÇA BURSA
13 HÜLYA KANOĞLU ANKARA
14 YILMAZ ŞENER KOCAELİ
15 HANİFE GÜLNUR ÖZKAN ANKARA
16 HALİL HALÜK HAKTANIR ANKARA
17 MURAT AKAY AKSARAY
18 GAMZE ÜLKER İSTANBUL
19 SELMA KARA BURSA
20 ERHAN AYDEMİR TOKAT
21 SANİYE ATASAYAR İSTANBUL
22 ÖMER ŞAHİN ANKARA
23 MEHMET EMİN ŞENSES İSTANBUL
24 AHMET TUNÇAY ANKARA
25 CUMHUR SAL ANKARA
26 GONCA ÖZBAY İSTANBUL
27 BEHİÇ YILDIRIM İSTANBUL
28 ERDOĞAN GÜNEŞ ANKARA
29 ERHAN AĞCA ADANA
30 DOĞUKAN ŞENGÖZ İSTANBUL

31 ZEHRA HATİPOĞLU ADANA
32 ERGİN BÜYÜKTAŞ ADANA
33 NİMET ERCAN İSTANBUL
34 SEDA MAZMANOĞLU İSTANBUL
35 SEVİL DEMİR KELEŞ TEKİRDAĞ
36 MURAT ULUER ANKARA
37 CEMİLE ZERİN İSTANBUL
38 ÖZDEN TUNA ADANA
39 MEHMET KESİK KOCAELİ
40 FUNDA CİĞERCİOĞULLARI YILDIRIM ADANA
41 AYŞE ALEMDAR
42 ÖMER FARUK AKPINAR KONYA
43 AYCAN ÖZKAN ADANA
44 MEHMET FAHRİ BAYSAN KODOLBAŞ ANKARA
45 HAMZA UTKU UYAR ADANA

VESTEL ZİYAFET E3000 EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ ASİL TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 CENGİZ KARINCA ANKARA
2 ÜLKÜ GÜMÜŞ İSTANBUL
3 SEZGİN ZİLEK İSTANBUL
4 FATİH BURAK KOYUN İSTANBUL
5 EMRE BÜYÜKÖZER ADANA
6 ORKUN KARADEMİR MERSİN
7 GÖRKEM SEBER ANKARA
8 NECDET TAYLAN İSTANBUL
9 KAZIM ANLAS İSTANBUL
10 HALİL İBRAHİM ACAR SAMSUN
11 AHU ÖZGÜR ADANA
12 SELİM ULUÇ İSTANBUL
13 İBRAHİM DENİZLİ İSTANBUL
14 HARUN SORAR MERSİN
15 RECEP VATANSEVER BURSA
16 MEHMET BEZİRKAN İSTANBUL
17 CÜNEYT ERDAL İSTANBUL
18 NESLİHAN EKŞİ İSTANBUL
19 NURİ ÇOBAN ADANA
20 HAKAN TANALI ERZİNCAN

21 MURAT ERBOZ İSTANBUL
22 SİBEL ACAR BURSA
23 BERKANT BALYA TEKİRDAĞ
24 AZİZE TAN İSTANBUL
25 DURDANE ÇOKBÜYÜK ADANA
26 KADİR ÖZCAN ÇORUM
27 SEVDA ÖZEN ANKARA
28 TAŞKIN OZAN GÜLEÇ ÇORUM
29 AYDIN DURMAZ İSTANBUL
30 ŞAZİYE AY İSTANBUL
31 LALE BEDİR BURSA
32 ELİF OVACI İSTANBUL
33 HAKAN ORAL ANKARA
34 MUHAMMET ENSAR BAYAR ANKARA
35 FATİH CAN AKAY İSTANBUL
36 ERSİN TOPCUOĞLU İSTANBUL
37 ŞAHİN EREN TEKİRDAĞ
38 ADEM AKIN İSTANBUL
39 MUHAMMET SALIK İSTANBUL
40 YASEMİN SAYGI IZMİR
41 HATİCE GÜNERİ İSTANBUL
42 ERKAN ERDOĞAN İSTANBUL
43 MUSTAFA CANER GÜRBÜZ BURSA
44 MURAT POZAN İSTANBUL
45 EJDER GÖKÇE İSTANBUL

VESTEL TARÇIN BR 4 BIÇAKLI DOĞRAYICI ASİL TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 CANSEV KARAKUŞ YALOVA
2 FEVZİYE KARİNCA ANKARA
3 GÖKHAN ÇAKIL ADANA
4 SAMİ TEKİN İSTANBUL
5 HASAN KAMER TAVŞAN KOCAELİ
6 OGUZ OKUTKAN KOCAELİ
7 GÜLSEN TAFTAF İSTANBUL
8 UFUK USTANIL ANKARA
9 MAHMUT TURAN ADANA
10 MEHMET ALİ YİĞİT İSTANBUL
11 RAMAZAN TURAN ADANA
12 OSMAN AYDIN İSTANBUL
13 SACİT DEMİRALAY İSTANBUL
14 NURTEN HACIOĞLU İSTANBUL
15 AYŞE KARABULUT ÇORUM
16 TAYFUN ALİ TAŞPINAR MANİSA
17 HANİFİ BALOĞLU MERSİN
18 ÖMER ÖZTÜRK İSTANBUL
19 MEVLUDE OKUTKAN KOCAELİ
20 MEHMET NADİR ANKARA

21 ESRA NAZAN ERBOZ İSTANBUL
22 GÜLER BÜYÜKKARABAŞ ESKİSEHİR
23 SEVDA GUNER KOCAELİ
24 A.KEMAL KARINCA ANKARA
25 OĞUZHAN ÖZTÜRK İSTANBUL
26 HÜSEYİN AKSOY İSTANBUL
27 FARHA GÜRDAL İSTANBUL
28 NECLA BAŞ İSTANBUL
29 ŞEYMA ALEMDAR İSTANBUL
30 HADİCE ERGÜN ANKARA
31 SAMİ ÖZDEN İSTANBUL
32 EMİNE ARAT TEKİRDAĞ
33 ARZU TOPCU ANKARA
34 GÜL AYDIN İSTANBUL
35 HALİL İBRAHİM YAVUZCAN ANKARA
36 PINAR ÇELİK İSTANBUL
37 ABDULLAH ÖZMEN İSTANBUL
38 EKREM ERGÜN ANKARA
39 ABDURRAHİM ÖZKAN EDİRNE
40 AKCA EMLAK İSTANBUL
41 MEHMET TAK İSTANBUL
42 GÜLAY ALKAN BURSA
43 ÖZLEM CAN İSTANBUL
44 AZİZE GELİR ÇELEBİ İSTANBUL
45 SALİH MÜJDAT BALKAN ANKARA
46 UĞUR ÖSÜN İSTANBUL
47 ELMAS KÜTÜKOĞLU ANKARA
48 BAYRAM ÇAĞAN İSTANBUL
49 SANEM ATAŞ KOCAELİ
50 AYNUR AÇIKGÖZ İSTANBUL
51 HATİCE BALOĞLU MERSİN
52 YILDIZ GÜRDAL İSTANBUL
53 MELİSSA TULUM ANKARA
54 MERVE AKDENİZ BURSA
55 NURİYE DUMAN ANTALYA
56 SİBEL ÖSÜN İSTANBUL
57 RESUL ÖZMEN İSTANBUL
58 ESRA ÖZDEMİR KÜTAHYA
59 CANER KARAMAN İSTANBUL
60 SEMA BALAMAN İSTANBUL

61 GÜVEN SAHİN İSTANBUL
62 MUZAFFER YALÇİN İSTANBUL
63 MUHAMMET GÜLLÜCE İSTANBUL
64 BERRİN KAYA ANKARA
65 TÜRKAN KARADUMAN ANKARA
66 RUKİYE OKUTKAN İSTANBUL
67 GÜLCAN ERGİN ANKARA
68 MERT ÖZDEMİR İSTANBUL
69 ÖZER ERKAN YAĞCI ANKARA
70 DİLEK ÇAKIRLI KOCAELİ
71 FİKRET TÜRKSEVEN ESKİSEHİR
72 MEHMET CANTEKİN CAN İSTANBUL
73 EMRE ATALAY İSTANBUL
74 FATMA SORAR ADANA
75 HATİCE KESİK İSTANBUL
76 TEKİN ÖZMEN İSTANBUL
77 AYNUR KIRAÇ İSTANBUL
78 DENİZ YİLDİZ İSTANBUL
79 ÖMER ONUR ANKARA
80 KEMAL YALÇIN MERSİN
81 FATMA ŞAHİN BURSA
82 BUSRA GULER İSTANBUL
83 SALİM BAYRAKTAR İSTANBUL
84 BATUHAN ÖZKAN İSTANBUL
85 SAVAŞ ÇAĞAN İSTANBUL
86 METİN YEGEN İSTANBUL
87 FİSUN BERÇİN ANKARA
88 RABİANUR ACAR İSTANBUL
89 FATMA YARDIMCI İSTANBUL
90 MEHTAP ÇAVDAR ANKARA

91 ZÜBEYDE GENÇ DÜZCE
92 ABDULLAH ALBAYRAK ANKARA
93 SELMA ÖZTÜRK İSTANBUL
94 SETENAY DİLARA ÖZDEMİR ANKARA
95 MERYEM GULDAL TEKİRDAĞ
96 GÜNGÖR DEDE ANKARA
97 M.KEREM YİLMAZ ANKARA
98 İSMAİL KÜÇÜKBULUT İSTANBUL
99 SERAP EBİK ANKARA
100 ABDÜLHAKİM MUTLU İSTANBUL
101 SUAT ÖSÜN İSTANBUL
102 AHMET ERDEM SAKARYA
103 GÜLAY YILMAZ ANKARA
104 AYDIN BENLİ ÇORUM
105 GÜLSÜM MUTLU İSTANBUL
106 HATİCE HAVAKARA İSTANBUL
107 YUNUS SARIÇAM MERSİN
108 AHMET ÖNER BURSA
109 TUĞBANUR ALEMDAR İSTANBUL
110 SEVGİ BÜYÜKKARA KONYA

111 AHMET ŞAFAK ADANA
112 SATI KARAKAŞ ANKARA
113 AHMET AY İSTANBUL
114 KADRİYE ŞAHİN ANKARA
115 CANER OKUTKAN İSTANBUL
116 CEM AKYAZ İSTANBUL
117 İSMAİL TÜRKAN İSTANBUL
118 MEDİNE BÜYÜKTAŞ ADANA
119 SEVAL ÜRKMEZ TEKİRDAĞ
120 MUSA ÇİÇEK BURSA
121 JALE KAYAN MERSİN
122 NİGAR DEMİRCİ İSTANBUL
123 MERVE SORAR MERSİN
124 HANDAN DAŞCI ÇORUM
125 EBRU MÜKRİME KASAP YEGEN İSTANBUL
126 CİHAT BALLIKAYA İSTANBUL
127 T AHMET TOPÇU ANKARA
128 SEDAT ERGÜN ANKARA
129 ESRA YAGAN İSTANBUL
130 NERİMAN UTEŞ ESKİSEHİR

131 ZEYNEP KÖYBAŞI ANKARA
132 MUHAMMED NURULLAH KARABAY İSTANBUL
133 AYHAN EKREN İSTANBUL
134 MUSTAFA NALCI ANKARA
135 ALPASLAN SARICA ADANA
136 TUBA YUVALI ADANA
137 TANER TAŞOVA BURSA
138 FİKRET SAHİN BURSA
139 TANER ÖZKAYA İSTANBUL
140 ERTUĞRUL DEMİR MUĞLA
141 ARZU TASYUVARLAYAN TEKİRDAĞ
142 BEKİR ARSLAN ADANA
143 İBRAHİM ÖZEN ANKARA
144 SONGÜL ARTUK İSTANBUL
145 ECE KILINÇ İSTANBUL

VESTEL ŞÖLEN T3500 DGT INOX TOST MAKİNESİ YEDEK TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 AYSUN DÜZGÜN KOCAELİ
2 MELİKE SARIÇAM MERSİN
3 SAMET SAYGINER MERSİN
4 ÖZLEM ÇEVİK İSTANBUL
5 ÖZGE AŞIR ANKARA
6 SABIR DİRİCAN İSTANBUL
7 YEŞİM SARIÇAM MERSİN
8 ORHAN GÜLTEKİN ESKİSEHİR
9 CAHİDE BEKAR İSTANBUL
10 FATİH SULTAN MEHMET KAYMAZ İSTANBUL
11 BUKET SUBAŞI ESKİSEHİR
12 MEHMET SÖNMEZLER ANKARA
13 MEHMET ELKATMIS DÜZCE
14 TANSU ALAYLI IZMİR
15 GİZEM BAHÇECİ İSTANBUL
16 MEHMET SUBAŞI ANKARA
17 SEZER DOĞAN ESKİSEHİR
18 NİGAR BÜŞRA BAHÇECİ İSTANBUL
19 ZEYNEP ERCİN İSTANBUL
20 ARZU BÖYÜKGEDİK İSTANBUL

VESTEL ZİYAFET E3000 EKMEK KIZARTMA MAKİNESİ YEDEK TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 HALİL İBRAHİM DEMİR ADANA
2 YASEMİN ÖSÜN İSTANBUL
3 İLKNUR DÜZGÜN ANKARA
4 YALÇIN GEMİCİ BURSA
5 SERKAN TAMER ADANA
6 HASAN YAZICI İSTANBUL
7 MURAT KIRAÇ İSTANBUL
8 ADEM KARAKABAK İSTANBUL
9 SERKAN YAPTI ADANA
10 MEHMET YOLCU BURSA
11 OKAN KIZILDERE TEKİRDAĞ
12 BAYRAM SERHAT TORUN MERSİN
13 RABİA BİGA İSTANBUL
14 CAVİT ÖZANANAR MERSİN
15 SERDAR ARİ ANKARA
16 BERRİN ÖZDEMİR BURSA
17 AYŞEGÜL ÇAĞLAR KONYA
18 NUR GÖR ANKARA
19 MESUT KESİK KOCAELİ
20 ŞULE PAYDAR ÇORUM

VESTEL TARÇIN BR 4 BIÇAKLI DOĞRAYICI YEDEK TALİHLİLERİ
SIRA AD – SOYAD İL
1 BAHADIR PINAR TOKAT
2 BİRET DAĞGEÇEN İSTANBUL
3 BANU ÖZDEMİR ANKARA
4 SEVCAN UZUNALP İSTANBUL
5 FEDA TÜRKMEN İSTANBUL
6 SEYFULLAH GÖRGÜN ESKİSEHİR
7 DERYA BAŞCI BURSA
8 BARIŞ ÖZÇORLU ANKARA
9 BURHAN ALBAYRAK MERSİN
10 FİGEN SARIÇAM MERSİN
11 SEVGİ ŞENER ESKİSEHİR
12 ERKAL MAÇAL İSTANBUL
13 ÇETİN ARSLAN ADANA
14 ÖZLEM HAMİT BURSA
15 VOLKAN ULUSOY ANKARA
16 DERYA BİRİCİK ADANA
17 MEHMET ÇELİK İSTANBUL
18 FATİH KARA ANKARA
19 MUSTAFA ABLAK ANKARA
20 GÜLAY GÜLBAĞ ANKARA

21 M.ALİ KAYSAR ANKARA
22 ALİ YETKİN İSTANBUL
23 MUSTAFA ÇATALKAYA MERSİN
24 ESRA KAVALCIOĞLU İSTANBUL
25 RUKEN ERDEMOĞLU İSTANBUL
26 SELMA ERKEK KONYA
27 HALİL YAZİCİ İSTANBUL
28 AYTEN ÇELİK İSTANBUL
29 SENA UYAR ADANA
30 NECLA YÜCEAK KOCAELİ
31 AHMET ÖZDEMİR KOCAELİ
32 ERAY BİNGÖL İSTANBUL
33 MELİS DAVRAN MUĞLA
34 ALİ AVCI İSTANBUL
35 ÇİĞDEM EKREN İSTANBUL
36 ÖZGE ATAGÜL ÖZBEK MERSİN
37 ÖZHAN KAVUN ADANA
38 MURAT AYYILDIZ İSTANBUL
39 RABİA TUĞÇE BAHAR ÇORUM
40 YADİGAR AYDIN İSTANBUL
41 KAYA KARADOĞAN KOCAELİ
42 MURAT OLCAY ÖZCAN KİRKLARELİ
43 DOĞUKAN KAVRAMAK İSTANBUL
44 NEZAKET KORKMAZ İSTANBUL
45 ERDİ ÇİÇEK ANKARA
46 EMİNE GÖKGÕZ ANKARA
47 KAMBER ÖZLÜ İSTANBUL
48 AYŞE ERGİN ADANA
49 DEYYAN TULUNAY İSTANBUL
50 YÜKSEL ÖZKAN İSTANBUL

51 MELİKE İZMİRLİ İSTANBUL
52 YUNUS AKÇA DÜZCE
53 FATMA UYAR ADANA
54 BURCU YURTTAPAN İSTANBUL
55 HATİCE KARAKAYA İSTANBUL
56 ÖZLEM YALÇIN ESKİSEHİR
57 ŞABAN DEMİR BURSA
58 KAAN UTKU ADANA
59 SÜHEYLA BALOĞLU MERSİN
60 LEVENT ERDOĞAN İSTANBUL
61 MURAT ALTINELİ ANKARA
62 HAKAN KÜÇÜK İSTANBUL
63 ZEYNEP KÜREÇ ADANA
64 BETÜL ERTUĞ KOCAELİ
65 CELLADİN ÇAĞAN İSTANBUL
66 AYDIN ÖZ İSTANBUL
67 ENES ÇİÇEK İSTANBUL
68 ESMA NUR ERDEN ESKİSEHİR
69 HASAN MUTLU İSTANBUL
70 MÜSLİME YİĞİT İSTANBUL

71 ENGİN KARAMAN DÜZCE
72 AYTEN YÜKSEK MERSİN
73 AYTAÇ ALİ TUTAR ADANA
74 OĞUZHAN TOKER BURSA
75 YUNUS BOLAT ANKARA

https://www.qumpara.com/product-list.html?id=f5718a4f-029d-464c-809c-58adeee7bed3

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.