Şok Market 29 Nisan Cumartesi fırsat ürünleri

0

Şok Market 29 Nisan Cumartesi fırsat ürünleri… Şok Market 29 Nisan – 2 Mayıs 2017 Cumartesi (Hafta Sonu) tarihli fırsat ürünlerinde neler var? Şok Market 29 Nisan – 2 Mayıs 2017 Hafta Sonu İndirim Ürünleri Kataloğu yayınlandı.

Şok Market 29 Nisan Cumartesi fırsat ürünleri

Şok Marketlerinde 29 Nisan – 2 Mayıs 2017 tarihleri arasında seçili gıda ve gıda dışı ürünlerde indirimli fiyatlarla satışa sunulacak. Şok Market 29 Nisan – 2 Mayıs 2017 Cumartesi ve 26 Nisan – 2 Mayıs 2017 Çarşamba tarihli fırsat ürünlerinin buradan inceleyebilirsiniz.

İşte haftanın ürünleri

Hafta sonu (29 Nisan – 2 Mayıs) ürünlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz…

Şok Market Hafta sonu fırsat ürünleri 29 Nisan – 2 Mayıs 2017 tarihli görmek için tıklayınız

Şok Market 26 Nisan Çarşamba fırsat ürünleri… Şok Marketlerinde 26 Nisan – 2 Mayıs 2017 tarihleri arasında geçerli olan ürünler aşağıdaki gibidir.

26 NİSAN – 2 MAYIS 2017 ÇARŞAMBA TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİ ÜRÜNLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Müşteriler Şok’ta ne bulacak? Firma Hakkında 

• Müşterilere, Meyve/Sebzeden Şarküteri ürünlerine, Gıda ve Temizlik ürünlerinden Kişisel bakım ürünlerine kadar, temel ihtiyaçlarının tamamına yakınını evlerinin yakınında temin edebilecekleri rahat bir alışveriş ortamı sağlıyor.

• Müşterilere, hem bilinen markalarda, hem de Mis, Piyale, Amigo, Mintax, Evin gibi tanınmış, kendi öz markalarında her gün düşük fiyat politikası ile hizmet veriyor.

• Müşterilere evlerinin yakınında, kolay alışverişi sağlayan düzgün ve temiz bir mağaza atmosferinde alışveriş yapma imkânı sağlıyor.

• Müşterilere, haftalık belirlenen kampanya günlerinde Gıda Dışı ürünlerimizle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden yararlanma fırsatı sağlıyor.-

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.