Sanal Pazar benzersiz teklifle iPhone 7 kazanın

0

En düşük benzersiz teklifi verin, iPhone 7 verdiğiniz teklifle sizin olsun! ‘Benzersiz Teklif’, iPhone 7’yi satın almak için 1 ile 3.249 TL arasında en düşük benzersiz teklifi verme kuralına dayanır.

En düşük teklifi veren üye, verdiği teklif rakamının ödemesini yaparak iPhone 7’nin sahibi olur. Teklif Cumartesi 00:01’den Pazar 23:59:59’a kadar verilebilir.

Tıkla kampanya sayfasına git iPhone 7 kazanma fırsatı yakala

‘Benzersiz Teklif’ nedir?
‘Benzersiz Teklif’, iPhone 7’yi satın almak için 1 ile 3.249 TL arasında en düşük benzersiz teklifi verme kuralına dayanır.
Verilen teklif benzersiz olmalıdır, aynı rakamı başka bir üye de verdiğinde teklif elenir.
Benzersiz en düşük teklifi veren üyemiz, teklif verme süresi sonunda, verdiği teklif rakamının ödemesini yaparak iPhone 7’nin sahibi olur.
Cumartesi 00:01’den Pazar 23:59:59’a kadar teklif verilebilir.
Verdiği teklif fiyatı ile iPhone 7’yi almaya hak kazanan üye, Pazartesi saat 10:00’da sitemizde açıklanır.
Teklif vereceğiniz ürün:
iPhone 7 (Renk, stok durumuna göre belirlenir.)

Kampanya koşulları nelerdir?
‘Benzersiz Teklif’e ‘Üyelik Doğrulama’ yapmış üyelerimiz katılabilir.
‘Üyelik Doğrulama’, üyenin sitemizde tanımlayacağı ad-soyad, e-mail, cep telefonu numarası, T.C. Kimlik Numarasının doğru ve aynı kişiye ait olması anlamına gelir.Bu bilgilerin herhangi birinin diğerleriyle tutarsız olması durumunda sanalpazar.com’un üyeliği geçersiz sayma ve/veya iptal etme hakkı saklıdır.
Benzersiz Teklif ürünü, sadece ‘Üyelik Doğrulama’ yapan kişi tarafından satın alınabilir. Sahip olunan hak veya üyelik başkasına satılamaz, herhangi bir yöntemle devredilemez.
‘Benzersiz Teklif’e 18 yaş altındakiler katılamaz.
‘Benzersiz Teklif’e Gold Grup çalışanları ve birinci derece yakınları katılamaz.
Daha fazla teklif hakkı kazanmak amacı ile birden fazla üyelik oluşturma girişimleri denetlenir ve teklifler geçersiz sayılır.
Kampanya koşullarına uygun olarak da olsa oluşturulan üyelik/üyeliklerin tek kişi tarafından yönetilmesi denetlenir ve verilen tüm teklifler geçersiz sayılır.
iPhone 7’yi almaya hak kazanan üyelerimiz, tarafımızdan bilgilendirilecektir. Bu nedenle, iletişim bilgilerinin güncel olması önemlidir. Üyelerimiz iletişim bölümümüzden bize mesaj da gönderebilir. 48 saat içinde iletişim kuramadığımız üyelerimizin iPhone 7’yi alma hakkı, ondan sonraki en düşük benzersiz teklifi vermiş olan üyemize devredilir.
Benzersiz en düşük teklifi veren katılımcı, iPhone 7’yi fatura ve garanti belgeleri ile birlikte sanalpazar.com İstanbul ofisinden 1 hafta içinde kimlik bilgilerini ibraz ederek teslim almalıdır. Bu süre içinde teslim almaya gelmeyen üyelerimizin iPhone 7’yi alma hakkı, ondan sonraki en düşük benzersiz teklifi vermiş olan üyemize devredilir.
Benzersiz Teklif, sanalpazar.com’un tanıtım amacıyla uyguladığı özel bir kampanyadır. Teklif veren her üye, her türlü tanıtım faaliyetine katılmayı kabul etmiş sayılır. iPhone 7’yi almaya hak kazanan üyenin tanıtım faaliyetlerine katılmayı istememesi durumunda, iPhone 7’yi alma hakkı, ondan sonraki en düşük benzersiz teklifi vermiş olanındır.
Bir üyeden diğer üyeye 1 ay boyunca iPhone 7’yi alma hakkı devredilmiş ve iPhone 7’yi almaya hak kazanan son üye de 1 hafta içinde teslim almaya gelmemişse hakkı iptal olur, devretme süreci de sona erer.
‘Benzersiz Teklif’ süresi sonunda iPhone 7’yi almaya hak kazanan üyenin, koşullara uymamış olduğu anlaşılırsa iPhone 7’yi alma hakkı, ondan sonraki en düşük benzersiz teklifi vermiş olanındır.
‘Benzersiz Teklif’e katılarak herhangi bir teklif verilmesi, tüm kampanya koşullarının kabul edildiği anlamına gelir.
Uygulamanın kurallarını ihlal eden herhangi bir yöntemle diğer katılımcı üyeler aleyhine olarak üstünlük, fayda, çıkar sağlama girişimlerine karşı sanalpazar.com, kampanya koşullarında herhangi bir zamanda ve şekilde değişiklik yapma hakkını ve bu gibi girişimleri site içinde ve/veya yasal yollarla engelleme hakkını saklı tutar.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.