Samsung Beyaz Eşyalarda ‘KDV’siz Günler’ kampanyası

0

Samsung Beyaz Eşyalarda Aralık Boyunca KDV Samsung’dan… Samsung Electronics Türkiye, 31 Aralık tarihine kadar tüm beyaz eşyalarda tüketicilerine yüzde 18 indirim ile kaçırılmayacak fırsatlar sunan “KDV’siz Günler” kampanyasını başlattı.

MediaMarkt’dan alışveriş yapmak için tıklayınız

Samsung Electronics Türkiye, yeni yıla hazırlanırken tüm tüketicilerin yüzünü güldürecek “KDV’siz Günleri” başlatıyor. Aralık ayı boyunca Samsung markalı bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve ankastre ürünler yüzde 18 indirim ile tüketicilerle buluşuyor.

Samsung Electronics Türkiye Tüketici Elektroniği Satış ve Pazarlama Direktörü Mert Gürsoy, “Tüm dünyada görülen ekonomik durgunluğa rağmen Türkiye pazarına güvenimizi göstermeye devam ediyoruz. KDV’siz günler kampanyası ile dünyanın en inovatif beyaz eşya ürünlerini Türk tüketicilerin evlerine taşıyoruz” dedi.
Kampanya dahilinde tüketicilerle buluşacak ürünler arasında aşağıdaki ürünler de yer alıyor:
Samsung Addwash Akıllı Kapak Teknolojili Çamaşır Makinesi: Yıkama döngüsünün ortasında ya da yıkama esnasında unutulmuş çamaşır, ek deterjan ya da yumuşatıcı eklemeyi kolaylaştıran yeni ek kapaklı çamaşır makinesi Samsung WW8500 AddWash, insanların hayatlarını kolaylaştıran inovatif yaklaşımın önemli bir örneği.

Samsung Ankastre Serisi: Ankastre fırın, ankastre elektrikli ve gazlı ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesinden oluşan seri şık tasarımı ve eşsiz teknolojisiyle dikkat çekiyor.
Samsung TwinCooling Plus Buzdolabı: Gıdaların doğal nemini %70’e kadar koruyarak uzun süre taze kalmasını sağlayan yeni TwinCooling plus buzdolabıyla Samsung, pazara ‘taze’ bir soluk getiriyor.
Samsung WaterWall Bulaşık Makinesi: Lineer mekanizmalı su duvarı teknolojisi sayesinde makinenin alt kısmı boyunca hareket ederek, dikey su jetleriyle her köşeye düzenli yüksek su basıncı sağlayan bulaşık makinesi, her seferinde tüm bulaşıklarınızı mükemmel temizlik ve parlaklığa kavuştururken maksimum performans sergiliyor.

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.