FLO’dan “İşaretli” ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim

0

flo_kampanyaFLO’dan “İşaretli” ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim başladı

 

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, düzenlediği kampanyalarla kazandırmaya devam ediyor. Sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle tüketicilerin bütçesini düşünen FLO’nun sunduğu “İşaretli” ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim kampanyası başladı.

FLO’nun işaretli ürünlerinde geçerli olacak kampanyada, üzerinde indirim etiketi yer alan tüm ürünler kampanya dahilinde bulunuyor. FLO’nun kaliteli ve trendy ürünlerinin uygun fiyatlarla buluştuğu kampanya, Türkiye genelindeki tüm FLO mağazalarında ve www.flo.com.tr üzerinden yapılacak online alışverişlerde geçerli olacak.

Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye FLO mağazalarından, 0216 444 3 FLO (356) numaralı çağrı merkezinden ve www.flo.com.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz.

Kampanya koşulları; Kampanya, 11.01.2013 Cuma günü itibarı ile tüm FLO mağazalarında, online satışlar dahil olmak üzere geçerlidir. Kampanya, FLO outlet mağazalarında ve FLO mağazalarının outlet reyonlarında geçerli değildir. Üzerinde indirim etiketi bulunmayan hiçbir ürün kampanyaya dahil değildir. Kampanya başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da FLO kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez. Özel fiyatlı toplu satışlarda kampanya geçerli değildir. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş.’de saklıdır.

Share.

Comments are closed.