Emaar 1.000.000 TL Para Ödülü Çekilişi

0

Emaar 1.000.000 TL Para Ödülü Çekilişi. 19 Kasım 2021-19 Şubat 2022 tarihleri arasında yapılacak alışverişlerde, kazanan 100 talihliye 10.000 TL yüklü Param Kart verilecektir. Mobil app içerisinde kayıt tamamlandıktan ve faturalar yüklendikten sonra aynı gün içerisinde yapılacak her 500 TL’lik alışveriş için kişilere bir çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş 02.03.2022 tarihinde noter huzurunda yapılacaktır.

Kazanan talihliler 08.03.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde ve bu sayfada www.kampanyavadisi.com’da duyurulacaktır.

Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir.

KAMPANYA HAKKINDA

Bu kampanya Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 03.11.2021 tarihli ve E-58259698-255.01.02-11274 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

19.11.2021 (saat:10.00)-19.02.2022 (saat:22.00) tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş.’ye ait Emaar AVM içindeki tüm mağazalardan (Emaar AVM içerisinde bulunan döviz bürosu işlemleri, bankalardan/ATM’lerden alınan makbuzlar, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecek alımları, şans ve talih oyunları harcamaları, ziynet altın alımları, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, ürün değişim fiş/fatura/e-faturaları, hediye çeki alımları ve tüm hediye tutarlar kampanyaya dahil değildir) aynı gün içerisinde toplamda 500 TL ve katları tutarında (her 500 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak IOS veya Android işletim sistemli akıllı telefonlarına veya tabletlerine ücretsiz olarak indirdikleri Emaar Square Mall Uygulamasına ad, soyad, adres, telefon bilgileriyle birlikte üye olduktan sonra alışveriş fişinin/faturasının/e-arşiv faturasının fotoğrafını (fişin/faturanın/e-arşiv faturanın tamamının görünmesi ve fotoğrafın net olması gerekmektedir) yükleyen ya da AVM içinde yer alan kampanya standına gelip fiş/fatura/e-Arşiv faturalarını ibraz eden müşteriler çekilişe katılacaktır.

(Kampanya bitiş tarihi 19.02.2022 saat:22.00 olup, katılım noktasından son e-fatura giriş tarihi 21.02.2022 saat:17.00’dır.). Emaar Square Mall uygulaması üzerinden yapılan katılımlar ücretsizdir. Katılımlarda fiş/fatura/e-arşiv fatura no/tarihi-ad-soyad-telefon bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Mükerrer katılımlar elenerek, ilk gönderilen fiş/fatura/e-arşiv fatura görseli kabul edilecektir. Emaar Square Mall uygulaması üzerinden gelen tüm katılımlar katılım tarihine göre sistem tarafından kabul edilecek ve fiş/fatura/e-arşiv fatura üzerindeki bilgiler kontrol edildikten sonra onaylanan fiş/fatura/e-arşiv faturalara ait katılımın çekiliş hakkı oluşturularak uygulamaya yansıyacaktır. Mali değeri olmayan belgeler ile fiş/fatura/e-fatura dışındaki (bilgi fişi, tahsilat makbuzu, istisna faturası, sipariş fişi) belgeler geçerli değildir.

AVM’deki mağazaların internet sitelerinden yapılan alışverişler (ürün teslimatı Emaar Avm mağazalarından yapılmış olsa bile) kampanyaya dahil edilmez. Katılımda sunulan tüm bilgilerin doğruluğu ve yeterliliğinin ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları iptal edilecektir.

Çekilişte 100 kişi 10.000 TL Param Emaar AVM Kart (Arbys, Atasun Optik, Atom Tost, Atelier Rebull, Big Baker, ETS Tur, Fizyostation, Burger King, Baqa, Bizim Lokanta, Cantinery, Cengiz Aktürk, Cinemaximum, Huqqa, Paps Italian, SPX, Cartier, Gizia&Gizia Gate, Gucci, Guess, Çöps, Günaydın Köfte& Döner, Hacıoğlu, Harry Winston, Hermes, Hudsoni Hummer, Inglot, Jolly Tur,Kahve Dünyası, Kaydırax, Kırksu, Kronotrop, Lamy, Lokvm Patisserie, Louis Vuitton, Luxo, Max Athletics, Madame Coco, Majouri, Mc Donald’s, Miin, Maa Althahab, Sugar Jewellery, Unique, Mont Blanc, Nars, Otoför, Pidem, Popeyes, Plus Kitchen, Play Bowling, The Jump, Twigy, VR Room, Kidsplay, Pony Cycles, Lelas, Miodan, Zula, Özbayrak Altın, Gültekin Döviz mağazaları hariç Emaar AVM içinde yer alan tüm mağazalarda geçerlidir.

Kartın içinde bulunan tutar nakde çevrilemez. Tutar ATM’lerden nakit olarak çekilemez, başka bir hesaba transfer edilemez. Bakiye son kullanım tarihi 10.05.2022’dir.) ikramiyesi kazanacaktır. Çekiliş 02.03.2022 tarihinde saat 13.00’da Ünalan Mah. Libadiye Cad. No:81, 34700 Üsküdar/İstanbul adresinde bulunan Emaar AVM ortak alanında, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 08.03.2022 tarihinde Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 23.03.2022, yedek talihlilerin 07.04.2022 tarihine kadar kimlik fotokopileri, fiş/fatura/e-faturaları ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr mail adresine başvurmaları ve istenilen belgeleri eksiksiz teslim etmeleri halinde ikramiyelerini almaya hak kazanacaklardır.

Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiye tesliminde ikramiye kazanılan okunabilir fiş/fatura aslının veya e-arşiv faturanın ibrazı zorunludur. Fiş/fatura aslının veya e-arşiv faturanın okunabilir şekilde saklanması katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Bu kampanyaya Emaar Libadiye Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları, Emaar Avm içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, güvenlik, teknik ve temizlik elemanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez.

KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

 

Share.

Leave A Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.