Ana sayfa Çekilişler Yandex Lamborghini Gallardo çekilişi – Yandex Browser araba çekilişi

Yandex Lamborghini Gallardo çekilişi – Yandex Browser araba çekilişi

17
5
PAYLAŞ

Yandex Lamborghini Gallardo çekilişi burada. Yandex Lamborghini Gallardo çekilişi için tıklayın.. Saatte 100 km hıza sadece 3.7 saniyede ulaşan Lamborghini Gallardo LP560-4’ten tüm dünyada sadece 10 tane var ve biri senin olabilir!

 

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Son internet teknolojilerinin ürünü olan Yandex.Browser’ı bilgisayarına indir ve hayalleri süsleyen muhteşem bir Lamborghini Gallardo kazanma fırsatını yakala!

 

Tıkla çekilişe katıl

Çekilişe katılmak için:

1. Yandex.Browser’ı indir;

2. Yandex.Browser’ı kurduktan sonra bu sayfayı ziyaret et;

3. Kayıt işlemini tamamla.

İyi şanslar!

 

* Bu piyango Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünün 20.02.2013 tarih ve 40453693-255.01.02/549-1937 sayılı izni uyarınca düzenlenmektedir.
18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.

İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli içinde bulunan vergiler dışındaki vergi ve diğer kanuni yükümlülükler talihli tarafından ödenir.

Kampanya Katılım Koşulları
Bu piyango YANDEX REKLAMCILIK HİZMETLERİ LİMİTED ŞİRKETİ (“Yandex”) tarafından düzenlenmektedir. Kampanya 28 Şubat 2013 (00:00) – 19 Mayıs 2013 (23:59) arasında devam edecektir.

Bu piyango Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 20.02.2013 tarih ve 40453693-255.01.02/549-1937 sayılı izni uyarınca düzenlenmektedir.

Kampanya süresince www.kazan.yandex.com.tr internet adresine giriş yaparak, ad, soyad, adres, şehir, cep telefonu numarası ve yandex.com.tr veya galatasaray.net domain’lerinden alınmış e-posta adresleri ile eksiksiz kayıt yaptıran kullanıcılara bir çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya kaydolmak ücretsizdir. Bir kişi kampanyaya yalnızca bir kez katılabilir. Kayıtların alınacağı internet sayfası yalnızca Yandex internet tarayıcısıyla görüntülenebilecektir. Yandex internet tarayıcısı www.kazan.yandex.com.tr adresinden ücretsiz olarak indirilebilir. Ayrıca yandex.com.tr domain’inden e-posta adresi mail.yandex.com.tr adresinden, galatasaray.net domain’inden e-posta adresi www.galatasaray.net adresinden ücretsiz olarak alınabilir.

www.kazan.yandex.com.tr internet adresi yalnızca Yandex internet tarayıcısıyla görüntülenebilmektedir. Bu sayfaya Yandex internet tarayıcısı haricindeki bir internet tarayıcısıyla erişen kullanıcıya sayfanın yalnızca Yandex internet tarayıcısıyla görüntülenebildiğini söyleyen bir mesaj ve Yandex internet tarayıcısını ücretsiz indirebileceği bir link çıkacaktır. yandex.com.tr veya yandex.com.tr e-posta altyapısını kullanan galatasaray.net ve domain’lerinde e-mail adresi bulunan tüketiciler yeni bir e-mail adresi oluşturmadan yandex.com.tr veya galatasaray.net domain’lerinde bulunan bu mevcut e-mail adreslerini kullanarak, ad, soyad, adres, şehir, iletişim bilgileri ve yukarıda bahsi geçen e-mail adresi bilgileri ile eksiksiz kayıt olarak kampanyaya ücretsiz olarak katılabilirler.

Çekiliş; 27 Mayıs 2013 tarihinde saat 12:00’de Büyükdere Caddesi No. 191, Levent, 34330, Istanbul, Türkiye (YANDEX toplantı salonu Apa Giz Plaza, Kat 21) adresinde toplam katılımcı sayısının rakam hanelerini oluşturabilecek kadar numaralı topların çekilmesi suretiyle, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Yapılacak olan çekilişle, 1 adet Lamborghini Gallardo LP 560-4 Coupé (2012 model-Gallardo LP 560-4 Coupe-Grigio Telesto “Koyu Gri”, motor hacmi 5.204 cm3, 560 hp (412kw)) otomobil hediye edilecektir.

Asil ve yedek talihliler, 03.06.2013 tarihinde Akşam Gazetesi gazetesinde ve www.kazan.yandex.com.tr internet adresinde ilan edilecektir.

İkramiye kazanan asıl talihlinin 18 Haziran 2013, yedek talihlinin ise 03 Temmuz 2013 tarihi mesai saati sonuna kadar başvurusunu T.C. kimliği ile birlikte yapması gerekmektedir. Süresinde başvuruda bulunmayan asil talihliye ikramiyesi verilmez ve ikramiye belirtilen süre içerisinde başvuruda bulunan yedek talihliye verilir. İkramiyelerin son teslim tarihi 04 Temmuz 2013’tür.

Asil ve yedek talihlinin kampanyaya kayıt olurken verdikleri adreslerine taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

18 yaşından küçük olanlar düzenlenen piyango ve çekilişlere katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez. Yandex Reklamcılık Hizmetleri Ltd. Şti., SDM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. ve BİG Birleşik İletişim Grubu Reklam Hizmetleri A.Ş. çalışanları kampanyaya ve çekilişe katılamazlar, katılmış olsalar dahi ikramiye kazanmaları halinde bu ikramiyeler verilmez.

Kazanılan hak nakde çevrilemez.

Çekilişe itiraz etmek için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içerisinde Milli Piyango İdaresi`ne başvurulmalıdır.

İkramiyeye konu olan eşyanın bedeli içinde bulunan vergiler dışındaki vergi ve diğer kanuni yükümlülükler talihli tarafından ödenir.

Kayıt formunu tam, doğru ve eksiksiz olarak doldurmayanlar kampanyaya katılamazlar.

Kampanyaya katılım ücretsizdir.

 

Sıkça Sorulan Sorular


Soru: Çekilişe nasıl katılabilirim?
Cevap: Çekilişe katılabilmek için 18 yaşından büyük olmanız, Türkiye’de ikamet etmeniz ve www.kazan.yandex.com.tr sayfasında kayıtlı bir Yandex.Browser kullanıcısı olup çekilişe katılım şartlarını kabul etmeniz gerekmektedir.
S: Katılım formunu doldurdum. Çekilişe hak kazandığımdan nasıl emin olabilirim?
C: Kayıt işlemi sırasında belirttiğiniz e-posta adresine katılım onayı mesajının gelmesi durumunda katılımınız onaylanmış sayılır.
S: Çekiliş tarihi nedir?
C: 27 Mayıs 2013
S: Çekilişi kazandığımı nasıl öğreneceğim?
C: Kazanmanız durumunda kayıt işlemi sırasında belirttiğiniz e-posta adresinize özel bir mesaj gelecektir.
S: Bilgisayarım bozulduğu için Yandex.Browser’ı sistemimden kaldırmak zorunda kaldım. Çekilişe katılımıma devam edebilecek miyim?
C: Evet. Çekilişe katılımınızı sürdürmek için yeni bilgisayarınıza ya da işletim sisteminize Yandex.Browser’ı yeniden kurmanız yeterlidir.
S: Fenerbahçe/Galatasaray logolu Yandex.Browser’ı kullanıyorum. Çekilişe katılabiliyor muyum?
C: Evet. Yandex.Browser’ın tüm sürümlerinin kullanıcıları çekilişe katılabilir.
S: Kullandığım Yandex.Browser’ı Yandex’e ait olmayan bir web sitesinden indirdim. Çekilişe katılabilecek miyim?
C: Evet. Yandex.Browser’ı hangi web sitesinden indirdiğiniz önemli değildir. Çekilişe katılım şartlarına uyan her Yandex.Browser kullanıcısının katılımı geçerlidir.
S: 18 yaşından küçüğüm fakat tarayıcınızı çok seviyorum. Çekilişe katılabilir miyim?
C: Üzgünüz ancak 18 yaşından küçük olduğunuz için çekilişe katılamazsınız; fakat 18 yaşından büyük aile fertlerinize ya da arkadaşlarınıza katılmalarını önerebilirsiniz.

5 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here