Vialand Mini Cooper Çekilişi Sonuçları

0

Vialand Mini Cooper Çekilişi. Vialand Mini Cooper Çekilişi Sonuçları. Vialand Eğlence Merkezi AVM  Çekilişle 3 adet Mini Cooper kazandırdı. Vialand’dan Her 100 TL’lik alışverişe, çekilişle 3 Mini Cooper’dan 1’ini kazanma şansı. 19 Haziran 2017 – 17 Eylül 2017 kampanya tarihleri arasında İstanbul’da bulunan Vialand AVM Tema Park ve Otel’den Her 100 TL’lik alışverişe çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş sona erdi. Talihlileri görmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

VİALAND AVM MİNİ COOPER ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 26 EYLÜL 2017

Kampanya tarihleri arasında İstanbul ilinde bulunan Vialand Alışveriş Merkezi içindeki mağazalardan, Tema Park ve Jungle İstanbul gişelerindenaynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL’ye 1 çekiliş hakkı) alışveriş yaparak kampanya bankosuna gelip fiş/faturalarını ibraz edenlere, üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir.

Vialand AVM Çekiliş sonunda  1 adet 2017 Model MINI COOPER 3 Kapı Araç –Metalik Kırmızı / Pepper Paket, 2 adet 2017 Model MINI COOPER 3 Kapı- Araç-Metalik Gri / Pepper Paket otomobil ikramiyesi dağıtılacaktır.

Vialand Mini Cooper Çekilişi 26 Eylül 2017 tarihinde noter huzurunda ve herkesin katılımına açık olarak yapılacaktır.

Vialand Eğlence Merkezi Mini Cooper Çekilişi ikramiye kazanan talihlilerini 29 Eylül 2017 tarihli Milliyet Gazetesinden ve bu sayfadan (www.kampanyavadisi.com) öğrenebilirsiniz.

Vialand Mini Cooper Çekilişi

Vialand Mini Cooper Çekilişi. Bu kampanya VİALAND EĞLENCE HİZMETLERİ A.Ş. tarafından MPİ’nin 12.06.2017 tarih ve 1531-3522 sayılı izni ile düzenlenmiştir. Vialand Çekiliş kampanyası  19.06.2017-17.09.2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Çekilişe 18 yaşından küçükler ve ilgili firmaların çalışanları katılamaz. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş/fatura ibrazı zorunludur.

NOT: Vialand Alışveriş Merkezi içerisindeki Bankalardan ve ATM’lerden yapılan işlemlere ait makbuzlar, her türlü hediye çeki ile yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, döviz bürosundan yapılan tüm işlemler, şans ve talih oyunu harcamaları, tütün ve tütün mamulleri ile alkollü içecek harcamaları hariçtir.

Share.

Leave A Reply