Tekira AVM Jeep Renegade Çekilişi Sonucu

0

Tekira AVM Jeep Renegade Çekilişi Sonucu. Tekira AVM’nin alışveriş keyfinize hız katacak harika bir hediyesi var! 1 Aralık 2017 – 14 Şubat 2018 tarihleri arasında Tekira AVM’den yapacağınız 100 TL ve üzeri her alışverişinizde Jeep Renegade fırsatı için çekiliş hakkı kazanacaksınız.

Tekira AVM Çekilişi sonucunda 1 kişi, Jeep Renegade 1.6 M.jet 2017 model otomobil ikramiyesi kazandı.

TEKİRA AVM ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 18 ŞUBAT 2018

Tekira AVM Jeep Renegade Çekilişi 18 Şubat 2018 tarihinde Tekirdağ’da, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır.

Tekira AVM Jeep Renegade Çekilişi sonuçları 22 Şubat 2018 tarihli Takvim gazetesinden ve bu sayfadan öğrenebilirsiniz. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Tekira AVM Jeep Renegade Çekilişi

Bu kampanya, Klepierre Gayrimenkul Yönetimi ve Yatırım Tic. A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 22.11.2017 tarih ve 24951361-255.01.02-E.5695 sayılı izniyle düzenlenmektedir.

01.12.2017 (10.00)- 14.02.2018 (22.00) tarihleri arasında Tekirdağ ilinde bulunan Tekira AVM içindeki tüm mağazalardan (Tekira AVM içerisinde bulunan ATM’lerden alınan her türlü makbuz, döviz bürosu alım-satım fişleri, tütün ve tütün mamulleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunu harcamaları, hediye çekiyle yapılan alışverişler, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, CarrefourSA Altınbaş, Atasay mağazalarından yapılan sarrafiye alışverişleri hariç) aynı gün içinde toplamda 100 TLve katları tutarında (her 100 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yaparak danışma standına gelip fiş/faturalarını ibraz eden O Kart sahibi müşterilere üzerinde çekilişe katılım no, kart no, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dahil edileceklerdir.

Kampanyaya sadece O Kart sahibi tüketiciler katılabilir. Ad-Soyadı bilgisi eksik veya kayıtlı olmayan O Kart sahibi tüketicilere çekiliş hakkı verilmeyecektir. O Kart sahibinin ismi ile fatura üzerindeki isim aynı olmalıdır.

Farklı isimlerdeki faturalarla işlem yapılamaz. Katılımcılar fiş faturalarını ibraz etmek suretiyle bilgisayar çıktılarını kampanya süresince alabileceklerdir.

Kampanya tarihleri arasında alışverişlerini iade eden tüketicilerin çekiliş hakları iptal edilecektir. Çekiliş 18.02.2018 tarihinde, saat 15:00’te Tekira AVM giriş katı – Aydoğdu Mah. Hükümet Cad. No: 248/A Tekirdağ adresinde, noter huzurunda yapılacak olup dileyen herkesin katılımına açıktır.

Çekilişle 1 kişiye, Jeep Renegade 1.6 M.jet 120 hp Longitude 52 2017 model otomobil (fiyat : 123.850,00 TL) ikramiyesi verilecektir. İkramiyenin özellikleri belirtilen içeriktedir.

Görselleriyle verilecek ikramiyenin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş sonuçları 22.02.2018 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır.

Postada meydana gelecek gecikmelerden Klepierre Gayrimenkul Yönetimi ve Yatırım Tic. A.Ş. sorumlu değildir.

Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

İkramiye kazanan asil talihlinin 09.03.2018 ve yedek talihlinin 24.03.2018 tarihine kadar kimlik, fiş/fatura, bilgisayar çıktısı ve iletişim bilgileriyle info@umutcekilis.com mail adresine, 0212 291 91 93 nolu faksa ya da Umut Çekiliş ve Tanıtım’a şahsen başvurmaları gereklidir.

Talep edilen belgeleri belirtilen tarihlere kadar eksiksiz olarak teslim etmeyen talihli ikramiyesini alamaz. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunludur.

Belirtilen tarihlere kadar başvuruda bulunma sorumluluğu talihlilere aittir. Başvuru yapmayan talihliler ikramiyelerini alamazlar. İkramiyelerin son teslim tarihi 31.03.2018’dir.

Kazanılan hak devredilemez, nakde çevrilemez, değiştirilemez.

Türkiye’de ikamet eden yabancı uyruklu kişilerin ikramiye tesliminde ikametgah tezkeresi ibrazı zorunludur.

18 yaşından küçükler ile Klepierre Gayrimenkul Yönetimi ve Yatırım Tic. A.Ş., Pronet Güvenlik ve Danışmanlık Hizmetleri A.Ş., Tepe Servis ve Yönetim A.Ş., FMS Temizlik, Umut Çekiliş çalışanlan, Tekira AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları ve her türlü tüzel kişiler kampanyaya katılamazlar.

Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. ÖTV ve KDV hariç, tüm vergi, harcama ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Share.

Leave A Reply