Ana sayfa Çekilişler Taurus AVM ev çekilişi

Taurus AVM ev çekilişi

8
0
PAYLAŞ

Açıldığı günden beri düzenlediği etkinliklerle de fark atan Taurus AVM, yeni yıl hediyesinde de fark atmayı başardı. Taurus’tan alışveriş yapanlar ev sahibi olma olanağı yakalayacak.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Konya yolunun ilk ve tek AVM’si olma özelliği taşıyan Taurus AVM’de yılbaşı hazırlıkları devam ediyor. Başkent ve diğer büyük kentlerdeki çok sayıda AVM, yeni yıl hediyesi olarak otomobil kampanyası düzenlerken, Taurus AVM yönetimi müşterilerin önceliğinin ne olduğunu araştırdı ve yeni yılda konut hediye etme kararı aldı. Hediye edilecek evin yeri de yapılan anketle belirlendi.

Taurus AVM’de Taura Card sahipleri aynı gün içerisinde toplamda 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaparak çekilişe katılma hakkı kazanacaklar. 10 Ocak Cuma günü başlayacak kampanyada talihli İstanbul Avcılar’daki Bizim Evler1 Sitesi’nde ev sahibi olacak. Sitenin 8′nci katında rüya şehir İstanbul’un doğayla iç içe eşsiz manzarasına sahip olmak için 10 Nisan’a kadar Taurus AVM mağazalarından alışveriş yapılabilir. Kazan talihlilerin 16 Nisan günü belli olacağı açıklandı