Şok Market 5 Temmuz Çarşamba ve 8 Temmuz Cumartesi fırsat ürünleri

0

Şok Market 5 Temmuz Çarşamba ve 8 Temmuz Cumartesi fırsat ürünleri… Şok Market Çarşamba fırsat ürünleri 5 Temmuz – 11 Temmuz 2017. Şok 5 – 11 Temmuz 2017 Çarşamba ve 8-11 Temmuz 2017 Cumartesi (Hafta Sonu) tarihli fırsat ürünlerinde neler var?

Şok Market 5 Temmuz Çarşamba ve 8 Temmuz Cumartesi fırsat ürünleri

Şok İndirim Ürünleri Kataloğu yayınlandı. Şok Marketlerinde 5 – 11 Temmuz 2017 tarihleri arasında seçili gıda ve gıda dışı ürünlerde indirimli fiyatlarla satışa sunulacak. Şok Market 5 Temmuz 2017 Çarşamba ve 8 Temmuz 2017 Cumartesi tarihli fırsat ürünlerinin buradan inceleyebilirsiniz.

İşte haftanın ürünleri

Şok Market 5 Temmuz Çarşamba fırsat ürünleri… Şok Marketlerinde 8 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olan ürünler aşağıdaki gibidir.

5 -11 TEMMUZ 2017 ÇARŞAMBA TARİHLERİ ARASINDA GEÇERLİ ÜRÜNLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Hafta sonu (1 – 4 Temmuz) ürünlerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz…

Şok Market Hafta sonu fırsat ürünleri 8-11 Temmuz 2017 tarihli görmek için tıklayınız
Müşteriler Şok’ta ne bulacak? Firma Hakkında 

• Müşterilere, Meyve/Sebzeden Şarküteri ürünlerine, Gıda ve Temizlik ürünlerinden Kişisel bakım ürünlerine kadar, temel ihtiyaçlarının tamamına yakınını evlerinin yakınında temin edebilecekleri rahat bir alışveriş ortamı sağlıyor.

• Müşterilere, hem bilinen markalarda, hem de Mis, Piyale, Amigo, Mintax, Evin gibi tanınmış, kendi öz markalarında her gün düşük fiyat politikası ile hizmet veriyor.

• Müşterilere evlerinin yakınında, kolay alışverişi sağlayan düzgün ve temiz bir mağaza atmosferinde alışveriş yapma imkânı sağlıyor.

• Müşterilere, haftalık belirlenen kampanya günlerinde Gıda Dışı ürünlerimizle kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerden yararlanma fırsatı sağlıyor.

Share.

Leave A Reply