Ana sayfa Çekiliş Sonuçları Palladium AVM çekiliş sonuçları

Palladium AVM çekiliş sonuçları

11
0
PAYLAŞ

Palladium AVM Range Rover Evoque ve diğer hediyelerinin çekiliş sonuçları açıklandı. Sonuçlar 08.02.2013 Radikal Gazetesi’nden yayınlandı.

İstanbul Anadolu Yakası’nın en çok tercih edilen alışveriş merkezi Palladium AVM, 2013’ü birbirinden iddialı hediyeleri sahiplerini buldu.

Yeni yıla sayılı günler kala Palladium, düzenlediği kampanya ile misafirlerine Range Rover Evoque, iPhone5, NewiPad gibi hediyelerin yanı sıra tüm dünyanın merakla beklediği “Oscar Ödül Töreni ve Elton John AfterParty”ye katılım imkanı sundu.

Eğlence ve alışverişi tek bir potada eriten İstanbul Anadolu Yakası’nın en prestijli alışveriş merkezi Palladium AVM, 2013 yılını misafirlerine sunduğu rüya gibi hediyelerin yer aldığı bir kampanya ile kutluyor.Palladium AVM, 01 Aralık 2012 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında toplamda 125 TL ve katları alışveriş yapan misafirlerine yeni yıl kampanyasına çekiliş hakkı sunuyor. Fatura veya fişleri ile çekilişe katılan Palladium misafirleri; 1 adet Range Rover Evoque, 4 adet iPhone 5, 4 adet newiPadkazanma şansı yakalarken kampanya süresince toplamda en yüksek alışverişi yapan 1 kişi çift kişilik tüm dünyanın merakla beklediği Oscar ödül törenine katılma fırsatı elde edecek. Oscar törenine katılan şanslı çift, büyülü gecenin sonunda Elton John’un düzenlediği afterparty’ye katılıyor.

Ayrıca, yılbaşı etkinlikleri dahilinde “Noel Baba”, “Kardan Adamlar” ve “Kurabiye Ev” hatıra fotoğraf köşeleri, yılbaşı toplarından oluşan animasyon gösterisi, küre alanında çocuklar için ücretsiz atlıkarıncada eğlenme imkanı, Noel Baba ile çocuklara şeker hediyesi ve fotoğraf çekimi gibi daha bir çok eğlenceli aktivite Palladium misafirleriyle oluyor…

 

palladium_radikal1

 

2014 PALLADİUM ATAŞEHİR ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

2014 PALLADİUM ANTAKYA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ