Nescafe 3 BMW 316i çekiliş kampanyasına katıl

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

nescafe_bmw_kampanyaNescafe 3ü 1 arada paketlerinde 3 adet BMW 316i çıkabilir. Ayrıca günlük 20 dakika konuşma ya da 20 MB internet’de yine nescafe paketlerinde sizleri bekliyor.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

28 Şubat 2013 tarihine kadar geçerli Nescafe şifre gönderme işlemi sonunda tam 3 kişi BMW 3.16i kazanma şansı yakalayacak.

Nescafe Şifre Nasıl Gönderilir?

Çekilişe katılmak için Nescafe 3ü1 arada Orijinal, Bol Krema Aromalı, Bol Kahve Tadı, , Çikolata Aromalı, Fındık Aromalı ve 2si1 Arada paketlerinin içindeki şifreyi adınızı soyadınızı ve adresinizi kelime aralarında birer boşluk bırakarak yazıp tüm operatörlerden 3222 nolu numaraya kısa mesaj olarak gönderin (NE3FG5PS ALİ VELİ BUYUKDERE C. NO:255 MASLAK-İSTANBUL) veye nescafe.comtr adresinden gönderin çekilişe katılmaya hak kazanın.

Nescafe BMW çekilişi sonucunda BMW 316i 2013 model araç hediye edilecektir. Ayrıca Nescafe paketlerinde Günlük 20 dakika konuşma ya da 20 MB İnternet hediye…

 

1 Ocak 2013 – 31 Mart 2013 Nescafé 3’ü 1 arada çekiliş Kampanyası Sıkça Sorulan Sorular:

1. Kampanya hediyesi nedir?

Kampanya tarihleri arasında Türkiye genelindeki Nescafé 3’ü 1 Arada Orijinal, 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, 2’si 1 Arada veya 3’ü 1 Arada Fındıklı ürünlerinin herhangi birinden satın aldıklarında ürün ambalajı içerisindeki özgün katılım şifresini ad-soyadı, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 3222 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderen tüm GSM operatörü kullanıcıları veya http://www.nescafe.com.tr ücretsiz internet adresine şifre, ad-soyadı, adres ve GSM numarası bilgilerini eksiksiz dolduran tüm katılımcılar çekilişe katılacaklardır. Ayrıca “DAKİKA” ibareli ambalajlar içinden çıkan şifreyi 3222 kampanya hattına kısa mesaj olarak gönderen tüm GSM operatörü kullanıcıları 20 DK konuşma veya 20 MB data hediyesi kazanacaktır.

2. Kampanya hangi tarihlerde geçerli?

Bu Kampanya 1 Ocak 2013 – 31 Mart 2013 tarihleri arasında, T.C. sınırları içerisinde geçerlidir. Şifre gönderimleri 31 Mart 2013 saat 23:59’a kadar geçerli olacaktır. Bu tarih ve saatten sonra gönderilen katılımlar değerlendirilmeyecektir.

3. Kampanya hangi ürünlerde geçerli?

Kampanyaya Nescafé 3’ü 1 Arada satış noktalarından satın alınan promosyon ibareli Nescafé 3’ü 1 Arada Orijinal, Nescafé 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, Nescafé 2’si 1 Arada ve Nescafé 3’ü 1 Arada Fındıklı ürünleri dahildir.

4. Kampanyaya tüm cep telefonu operatörlerinden katılım yapabilir miyim?

Evet. Kampanya Avea faturalı ve ön ödemeli, Turkcell Faturalı, Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri, Vodafone faturalı ve ön ödemeli aboneler için geçerlidir.

5. Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Nescafé 3’ü 1 Arada satış noktalarından promosyon ibareli Nescafé 3’ü 1 Arada Orijinal, Nescafé 3’ü 1 Arada Bol Kahveli, Nescafé 2’si 1 Arada ve Nescafé 3’ü 1 Arada Fındıklı ürünlerinde ambalajın içindeki şifreyi ad soyad ve adres bilgileri ile beraber Türkçe karakter kullanmadan 3222’ye kısa mesaj olarak göndererek ya da www.nescafe.com.tr adresinden şifre girerek katılabilirsiniz.

6. Kampanyadan kazanacağım 20 dakika veya 20 MB’ı kendim seçebilir miyim?

Evet. İlk katılımda 20 dakika hediyesi verilir. Sonraki katılımlarda, onay mesajı geldikten sonra 20 dakika içinde “MB” yazıp 8147 kısa numarasına ücretsiz gönderen operator aboneleri 20 MB data kullanımı kazanacaklardır. Tekrar 20 dakika konuşmaya çevirmek istediklerinde “DK” yazıp 8147 kısa numarasına ücretsiz göndermeleri yeterlidir.

7. Kazandığım hediyenin geçerlilik süresi nedir?

Kampanya katılımcıları için kazanılan konuşma ve data paket yüklemesi katılımı takip eden 24 saat içerisinde gerçekleştirilecek ve bilgilendirme mesajının geldiği gün mesajda belirtilen saatler arasında geçerli olacaktır. Bu süre içinde kullanılmaması halinde geçerliliğini yitirecektir.

8. Kazandığım hediyelerle diğer operatörleri de arayabiliyor muyum?

Hayır. Kazanılan konuşma ve mesajlaşma paketleri sadece Avea’dan Avea’ya, Turkcell’den Turkcell’e ve Vodafone’dan Vodafone’a yapılacak aramalarda geçerli olacaktır.

9. Kampanyaya gün içinde katılım sınırı var mı?

Turkcell faturalı hat sahibi aboneler gün içinde 1 kere mobil hediye kazanabilir. Avea, Vodafone ön ödemeli ve faturalı hat sahibi aboneler ve Turkcell ön ödemeli hat sahibi aboneler gün içinde yolladıkları kadar şifre için hediye kazanma hakkı kazanır.

10. Kampanyaya en fazla kaç kere katılabilirim?

Kampanyaya katılım sınırı yoktur. Kampanya stoklar ile sınırlıdır. Buna ek olarak, Nescafé günlük katılım sayısını 100.000 ile sınırlama hakkını haizdir.

11. Kampanyaya katılım ücreti nedir?

Kampanyaya mobilden her bir katılım Avea için 0,5 TL KDV ve ÖİV dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil, Vodafone için 0,4 TL KDV ve ÖİV dahil olarak ücretlendirilir. Operatörler katılım ücretlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

12. Kazandığım hediyeler hattıma ne zaman yüklenecek?

Kampanya katılımcıları için kazanılan konuşma ve mesajlaşma paket yüklemesi katılımı takip eden 24 saat içerisinde gerçekleştirilecek ve bilgilendirme mesajının geldiği gün mesajda belirtilen saatler arasında geçerli olacaktır. Bu süre içinde kullanılmaması halinde geçerliliğini yitirecektir. Operatörler sistem yoğunluğu nedeniyle günlük paket yüklemelerinde 24 saat süresini aşma hakkını saklı tutar. 24 saati aşma durumunda kampanya geri dönüş mesajlarında yükleme zamanı ayrıca belirtilecektir.

13. Hatalı gönderimlerde ücret ödüyor muyum?

Evet, ödüyorsunuz. Her hatalı katılım Avea için 0,5 TL KDV ve ÖİV dahil, Turkcell için 0,65 TL KDV ve ÖİV dahil, Vodafone için 0,4 TL KDV ve ÖİV dahil olarak ücretlendirilir. Operatörler katılım ücretlerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

14. Kazandığım hediye dakikalarla kısa mesaj gönderebilir miyim?

Hayır.

15. Şifre nerede yazıyor?

Promosyonlu Nescafé ürünlerinin ambalajının içinde yazıyor.

16. Kampanyaya katılmak için ad, soyad, adres bilgilerimi yazmalı mıyım?

İlk katılımda şifreyle beraber ad soyad adres bilgileri gerekmektedir. Sonraki katılımlarda yalnızca şifre yeterlidir.

17. Kampanyaya internet üzerinden katılabilir miyim?

Evet, www.nescafe.com.tr adresinden katılabilirsiniz.

18. Kampanyaya katıldıktan sonra şifrenin bulunduğu ürün ambalajını saklamalı mıyım?

Evet. Ambalajı şifre yazan kısmı ile beraber saklamanız gerekmektedir.

19. Aynı şifre ile tekrar katılabilir miyim?

Hayır, katılamazsınız. Yapacağınız her katılım için yeni bir ürün şifresi göndermelisiniz.

20. Kampanyaya kimler katılabilir?

Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde yer alan tüm Avea ön ödemeli ve faturalı, Turkcell Faturalı, Hazır Kart ve Muhabbet Kart aboneleri, Vodafone faturalı ve ön ödemeli hat kullanıcıları katılabilir.

21. Bu kampanya yasal bir kampanya mı?

Evet. Bu kampanya MPİ’nin 01.10.2012 tarih ve B.07.1.MPİ.0.13.00.01-255.01.02/2779-10382 sayılı izni ile Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından 01.01.2013 (Saat 00.00) ile 31.03.2013 (Saat 23.59) tarihleri arasında Türkiye Cumhuriyeti sınırları içinde düzenlenmektedir.

22. Çekiliş nerede ve ne zaman yapılacak?

Çekiliş 05.04.2013 tarihinde saat 11.00’da U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi’nin Gülbahar M. Cemal Sururi Sokak Halim Meriç İş Merkezi No: 25 D: 37 Mecidiyeköy-İstanbul adresinde, noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacaktır.

23. Çekiliş sonucunu nereden öğrenebilirim?

Kazanan talihliler 10.04.2013 tarihinde Radikal Gazetesi Türkiye baskısında ve www.nescafe.com.tr/kampanya internet sayfasında duyurulacaktır. İlan tarihinden itibaren, yasal başvuru süresi asil talihliler için ilk 15 gün, asil talihliler başvurmadığı takdirde yedek talihliler için ikinci 15 gündür.

24. Şifreli kampanya ürünlerini satış noktalarında bulamıyorum. Nasıl temin edebilirim?

Nestlé Müşteri Hizmetlerine 0800 211 02 18 numarasından ulaşarak satış noktalarının yerlerini ve adlarını öğrenebilirsiniz.

25. Kazandığım hediyenin yerine parasını alabilir miyim?

Kampanyada kazandığınız günlük TL/dakikalar, MB’lar herhangi başka bir para, mal, hizmet ile değiştirilemez.

26. Hediye hakkımı başkasına devredebilir miyim?

Kampanyada kazanılan hediyeler başkasına devredilemez.

27. Kampanya ve detayları hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve görüşlerimi iletmek istiyorum. Nereye ulaşabilirim?

www.nescafe.com.tr adresinde bulunan kampanya koşulları bölümünde ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz. Nescafé Çağrı Merkezi Numarası 0800 211 02 18 arayarak görüşlerinizi iletebilirsiniz.

28. Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli midir?

Hayır. Faturalı kurumsal aboneler için şirket içi görüşmelerde bedava dakikalar geçerli değildir.

29. Kalan hediye TL/dakika,datalarımı nasıl öğrenebilirim?

Turkcell aboneleri kalan günlük konuşma miktarını öğrenmek için *123*16# ‘yi arayabilirler.

Turkcell aboneleri kalan günlük data miktarını öğrenmek için *123*23# ‘yi arayabilirler.

Vodafone aboneleri kalan günlük konuşma miktarını öğrenmek için *123#12# ‘yi arayabilirler.

Share.

Comments are closed.

© 2012-2016 Kampanya Vadisi Tüm hakları saklıdır - Sitedeki kampanyalar, çekilişler ve çekiliş sonuçlarının sorumluluğu ilgili kurumları bağlamaktadır. Bu site sadece kampanya ve çekiliş duyuru amaçlıdır. Bize Yazın