1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu kampanyayı değerlendirin)
Loading...

Makro Market BMW 316i otomobil çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

21 Aralık – 31 Mart tarihleri arasında, Makro AVM’lerdeki mağazalardaki her 30 TL ve katları tutarında alışverişinize 1 BMW ve 150 süper hediye sizi bekliyor. Hemen alışveriş şifrenizle birlikte ilgili formu doldurun, çekilişe katılın!

MAKRO MARKET BMW ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

****************************************************************

17.04.2014 TARİHİNDE RADİKAL GAZETESİNDE YAYINLANAN MAKRO MARKET ÜLKER BMW ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

21.12.2013(10.00)-31.03.2014(22.00) tarihleri arasında Karaman, Kırıkkale, Konya, Malatya ve Samsun illerinde bulunan Makro Alışveriş Merkezleri içindeki tüm mağazalardan (Otopark, döviz bürosu, bankalardan alınan satış ve işlem fişleri, tütün ve tütün mamülleri, alkollü içecekler, şans oyunları harcama tutarları, fatura ödemeleri, cep telefonu TL yüklemeleri, hediye çekleri, kredi kartı puanları, market kartı puanları hariç) tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan müşterilere fiş veya faturalarını ibraz etmeleri halinde standdan verilecek olan üzeri kapalı şifreli katılım kartındaki şifresini ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 1579 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderen tüm GSM operatörü kullanıcıları veya www.makromarket.com.tr ücretsiz internet adresine şifre, ad-soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz dolduran tüm katılımcılar çekilişe katılacaklardır. Çekilişte, 1 kişi BMW 316i Sedan 2013 Model Otomobil, 25 kişi Mondial 100 SFC(Snappy X) 2013 model Motosiklet, 25 kişi Apple iPad Air 16 GB Wi Fi Tablet PC ikramiyesi kazanacaklardır. Kazanan talihliler 11.04.2014 tarihli Yeni Şafak Türkiye baskısından ve aynı gün bu sayfadan (www.kampanyavadisi.com) öğrenebilirsiniz.

Tıklayın şifrenizi girin çekilişe katılın

KATILIM KOŞULLARI

Bu kampanya Makro Market A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 15.12.2013 tarihli ve 24951361-255.01.02/4717-11646 sayılı izni ile 21.12.2013(10.00)-31.03.2014(22.00) tarihleri arasında düzenlenmiştir.

Kampanya tarihleri arasında Karaman, Kırıkkale, Konya, Malatya ve Samsun illerinde bulunan Makro Alışveriş Merkezleri içindeki tüm mağazalardan (Otopark, döviz bürosu, bankalardan alınan satış ve işlem fişleri, tütün ve tütün mamülleri, alkollü içecekler, şans oyunları harcama tutarları, fatura ödemeleri, cep telefonu TL yüklemeleri, hediye çekleri, kredi kartı puanları, market kartı puanları hariç) tek seferde 30 TL ve katları tutarında (her 30 TL’ye bir çekiliş hakkı) alışveriş yapan müşterilere fiş veya faturalarını ibraz etmeleri halinde standdan verilecek olan üzeri kapalı şifreli katılım kartındaki şifresini ad-soyad, adres bilgileri ile birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak 1579 kampanya hattına eksiksiz kısa mesaj olarak gönderen tüm GSM operatörü kullanıcıları veya www.makromarket.com.tr ücretsiz internet adresine şifre, ad-soyad, adres ve GSM no bilgilerini eksiksiz dolduran tüm katılımcılar çekilişe katılacaklardır.

Kısa mesajda şifre, ad, soyad, adres bilgisi, ücretsiz www.makromarket.com.tr internet sitesi katılımlarında şifre, ad, soyad, adres ve GSM no bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir. Her şifre bir çekiliş hakkı kazandıracaktır. Mükerrer katılımlar elenip, ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır. Kampanyaya katılım, operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilecektir. Kampanyaya tüm Avea,Turkcell,Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilecektir. 1SMS Avea için 0,50 TL(KDV, ÖİV dahil), Turkcell için 0,65 TL ( KDV, ÖİV dahil), Vodafone için 0,40 TL (KDV,ÖİV dahil) olarak ücretlendirilir. Teyit için geri dönüş veya benzeri amaçlarla düzenleyiciden kaynaklanan sorunlar nedeniyle katılımcıdan ayrıca ücret talep edilmeyecektir. Gsm operatörlerinin kısa mesaj birim fiyatlarında meydana gelecek değişiklikler müşteriye yansıtılacaktır.

Çekilişte, 1 kişi BMW 316i Sedan 2013 Model Otomobil, 25 kişi Mondial 100 SFC(Snappy X) 2013 model Motosiklet, 25 kişi Apple iPad Air 16 GB Wi Fi Tablet PC ikramiyesi kazanacaklardır. Kampanyada verilecek ikramiyelerin özellikleri yukarıda belirtilen içeriktedir. İkramiye görselleri verilecek ikramiyelerden farklılık gösterebilir.

Çekiliş 08.04.2014 tarihinde saat 13.00’da Ovacık Mah. Samsun Yolu Cad. No: 124 Kırıkkale adresinde bulunan Makro Market Avm Giriş katı adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 11.04.2014 tarihli Yeni Şafak Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Makro Market A.Ş. sorumlu tutulamaz.Asil talihliler 26.04.2014 tarihine kadar, yedek talihliler 11.05.2014 tarihine kadar kimliği, fiş/fatura ve şifreli katılım kartı ile U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri’ne başvurmaları halinde ikramiyelerini teslim almaya hak kazanacaklardır. Bu tarihlere kadar kimliği, fiş/fatura ve şifreli katılım kartı ile başvurmayan talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Bu çekilişe Makro Market A.Ş., Makrom Alışveriş Merkezleri Hizmetleri Tic. Ltd.Şti., Avm içinde bulunan mağazaların sahipleri, yöneticileri, çalışanları ve U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamazlar. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV ve ÖTV dışında ikramiye ile ilgili tüm vergiler, yasal yükümlülükler ve harcamalar talihliye aittir. Ayrıca Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında yapılacak çekilişle 100 kişi Philips GC4410 Ütü ikramiyesi kazanacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, nakde veya mala çevrilemez. İkramiye tesliminde fiş/fatura ve şifreli katılım kartı ibrazı zorunludur. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili ayrıntılı bilgiye 0212 212 40 30 nolu U2 Kampanya Danışma Hattından ulaşabilirsiniz.

Share.

Comments are closed.