Magnum Porsche Çekilişi 2017

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Magnum Porsche Çekilişi 2017. Magnum Porsche çekilişi. Magnum Hazzı 2 Porsche kazandırıyor. Her yıl muhteşem arabalar kazandıran Magnum çekilişi bu yılda muhteşem bir araba kazandıracak.

1 Mayıs – 10 Eylül 2017 kampanya tarihleri arasında Magnum ürünlerinden satın aldıklarında, ürün içindeki çubukların üzerinde bulunan katılım şifresi ve ilgili bilgileriyle birlikte kayıt edenlere çekilişe katılım hakkı kazanacaktır.

Magnum Dondurma Çekilişi sonunda yapılacak olan çekilişle 2 kişi Porsche Cayman 2017 Model Araba ikramiyesi kazanacaktır.

Tıkla Magnum Çekilişi sayfasına git, şifreni gir

Her yaz dönemi çekilişi ile adını duyuran Magnum, bu yıla da muhteşem bir çekilişle damgasını vuracak. Magnum çekiliş ile  Porsche marka otomobil kazandıracak.

Magnum Porsche Çekilişi 2017

14 Eylül 2017 tarihinde noter huzurunda yapılacak Magnum Porsche Cayman Çekilişi ikramiye kazanan talihlilerini 16 Eylül 2017 tarihli Hürriyet Gazetesi Cumartesi Eki’nden ve bu sayfadan takip edebilirsiniz.Magnum Dondurma Çekilişi

Magnum Çekilişi. Bu kampanya Unilever Sanayi ve Ticaret Türk A.Ş. (Unilever) tarafından MPİ Genel Müdürlüğü’nün 19.12.2016 tarih ve 3212-9648 sayılı izni ile 01.05.2017(00:01) – 10.09.2017(23:59) tarihleri arasında düzenlenmektedir. Çekilişe 18 yaşından küçükler katılamaz.

Kısa mesaj ile başarılı ya da hatalı tüm katılımlar Avea (markası Türk Telekom’dur), Turkcell,Vodafone için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir. Web sitesi ve Magnum iPhone uygulamasından katılımlar ücretsizdir.

Geçen yıl iki kişi Magnum’dan lüks araba kazanmıştı

15 Mayıs- 4 Eylül 2017 tarihleri arasında, yaklaşık 14 milyon kişinin rekor katılımıyla düzenlenen kampanyanın çekilişi, 10 Eylül’de noter huzurunda gerçekleştirilmiş ve Magnum ürünlerinin çubuklarının üzerinde bulunan özgün katılım şifresiyle kampanyaya katılan Serpil Pektaş ve Kadir Özmüş’ün, 2 Maserati otomobilin yeni sahipleri olduğu belirlenmişti.

Nevşehir’den Serpil Pektaş ve Adana’dan Kadir Özmüş, Kuruçeşme Fer-Mas’ta yapılan törende lüks Maserati’lerinin anahtarlarını, ünlü manken Tülin Şahin’in elinden teslim almıştı.

Share.

10 yorum

  1. Telefon numarası 554 ile başlıyor bu numarayı giremiyorum yardimci olurmusunuz

  2. Şuan aldıklarınızda çekiliş için şifre olmayabilir. Ambalajların üzerinde otomobil çekiliş resmi olan dondurmalardan almanız gerekli. Hatta dikkat edin bu yılın otomobili Porsche marka olması gerekli.

  3. Cekiise nasil katilabilirim tam bilgi verirmisisniZ Hazirlik yapiyorum takip fln tam bilgi ltfn?

  4. Magnum şifreli dondurmalar satılmaya başladımı bizim buralarda dahaca çok. Magnum çekilişine katılmak için bekliyorum

  5. Magnum Çekilişi on

    Ve işte beklenen Magnum çekilişi, hadi yaz gelsin artık. sabırsızlıkla bekliyoruz

Leave A Reply