M1 Merkez Gaziantep AVM Mitsubishi araba çekiliş sonuçları

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

adanaavm_mitsibushiM1 Merkez Gaziantep AVM Mitsubishi araba çekiliş sonuçları…

M1 Merkez Gaziantep AVM’de alışveriş yapanlar Mitsubishi ATX, Apple New iPad ve Samsung 32” LE32A 330 LCD TV kazandı.

Mitsubishi ASX 1.6 Invite MT kazanan talihli Demet Daşdelen. Yedek talihliler Mehmet Tevfik Üzümcü ve Ahmet Yiğituşağı.

Apple New iPad 16 GB kazanan talihliler Gülbin Özgüler, Okan Demir, Salih Yüncü, Hasan Gündoğdu, Doğan Üzüm, Ayşegül Kumet, Figen Akan, Yahya Sadak, Mehmet Zeki Tanıl İlbaylı, Halil İbrahim Tomas.

Apple New iPad 16 GB yedek talihliler İbrahim Halil Gezer, Şıh Mehmet Kılınç, Zuhal Asar, Ercan Unutan, Sebahattin İraz, Mehmet Erdoğan Tekin, Mehmet Genç, Faik Tanas, Yunus Durur, Salih Yüksel.

Samsung 32” LE32A 330 LCD TV kazanan talihliler Osman Kaya, Hüsamettin İlge, Mustafa Karaca, Kadir Esen, Adil Gök, Mehmet Munir Uludağ, Oğuz Taşgetiren.

Samsung 32” LE32A 330 LCD TV yedek talihliler Selma Çöpürsüz, Arzu Pıcaklar, Mustafa Kaçmazer, Kemal Aslan, Ahmet Muhammed, Müjgan Mızrak, Erdal Şahin.

 

http://www.m1gaziantep.com.tr/haberler/haberler/details/archive/2013/march/article/mitsubishi-asx-cekilisi-sonuclandi.html


KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI :

18 yaşından küçükler katılamaz, ikramiye tesliminde katılımda verilen bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi (kasa fişi/fatura) ibrazı zorunludur, bunları 14.05.2013 tarihine kadar saklayınız.

Bu kampanya, Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 07.12.2012 tarihli ve B.07.1.MPİ.0.13.02.00-255.06.02-3464-12702 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir. Kampanya, 15.12.2012 (Saat 10:00) – 17.02.2013 (Saat 22:00) tarihleri arasında, M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi’nde (Şehitkamil/Gaziantep) geçerlidir.

Kampanya süresince, M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi (Şehitkamil/Gaziantep) bünyesindeki mağazalardan (bankalar, gayrimenkul tanıtım ofisi, döviz işlemleri, kontör satışları, telefon faturası ödemeleri hariç) aynı gün içinde toplam KDV dahil 100 TL ve katları tutarında (her 100 TL için 1 çekiliş hakkı) alışveriş yapan müşterilere, alışveriş merkezi içindeki kampanya katılım noktalarında fiş/fatura ibraz ettiklerinde ad, soyad, adres, telefon, e-posta adresi, alışveriş tutarı ve alışveriş yapılan mağaza adı bilgileri kayda alınıp hak ettiği kadar çekiliş hakkı verildikten sonra üzerinde çekilişe katılım sıra numarası ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilecektir. Katılım bilgisayar çıktısı, aynı gün içinde toplam sunulan KDV dahil 100 TL ve katları tutarlı tüm fiş/faturaların toplam tutarı esas alınarak verilecektir. Alışverişin yapıldığı tarihte kampanya katılım noktalarından katılım yapılmalı ve bilgisayar çıktısı alınmalıdır. Katılımı alınarak bilgisayar çıktısı verilen fiş/faturalar kampanya yetkilileri tarafından kaşelenir ve kampanyada tekrar kullanılamaz, sonradan yapılan alışverişlerin fiş/faturaları ile birleştirilerek de kullanılamaz.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişle; 1 kişiye Mitsubishi ASX 1.6 Invite MT 2012 Model Araç, 10 kişiye Apple New iPad 16 GB (WiFi + 4G), 7 kişiye Samsung 32″ LE32A 330 LCD TV ikramiyeleri verilecektir. Çekiliş 09.03.2013 tarihinde saat 13:00’da, M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi, Karacaahmet Mah. Bahaddin Nakıpoğlu Cad. No: 129, AVM içerisinde food court alanında, Şehitkamil/Gaziantep adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 15.03.2013 tarihinde Hürriyet Gazetesi Ana Gazete Bölge Baskısı ilan sayfasında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile bildirim yapılacaktır. Posta ulaşımında meydana gelebilecek aksamalardan ve gecikmelerden,Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve DenizAjans sorumlu tutulamaz. İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 30.03.2013 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 14.04.2013 tarihine kadardır. İkramiyelerin teslimi 14.05.2013 tarihine kadar yapılacaktır. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Metro Properties Gayrimenkul Yatırım A.Ş., M1 Merkez Gaziantep Alışveriş Merkezi (Şehitkamil/Gaziantep), DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde, katılımda verilen bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi (kasa fişi/fatura) ibrazı zorunludur. Üzerinde tahrifat yapılmış katılım bilgisayar çıktısı ve alışveriş belgesi kabul edilmez. Ürün iadesinde, alışveriş belgesi (kasa fişi/fatura) ve bilgisayar çıktısı iptal edilecektir ve kaydına da iptal bilgisi girilecektir.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye dahil ÖTV ve KDV hariç, diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

İkramiye görselleri temsilidir. İkramiyeler, yasal metinde belirtilen şekilde sunulacaktır, renk seçimi yoktur.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

 

http://www.m1gaziantep.com.tr/haberler/haberler/details/archive/2012/december/article/harcarken-kazanin.html

Share.

Leave A Reply

© 2012-2016 Kampanya Vadisi Tüm hakları saklıdır - Sitedeki kampanyalar, çekilişler ve çekiliş sonuçlarının sorumluluğu ilgili kurumları bağlamaktadır. Bu site sadece kampanya ve çekiliş duyuru amaçlıdır. Bize Yazın