1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Bu kampanyayı değerlendirin)
Loading...

Korupark AVM BMW X1 otomobil çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

16 Eylül-16 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında 75 liralık alışveriş yapan Korupark ziyaretçileri çekilişe katılarak BMW X1 marka otomobil kazanma şansı yakalıyor.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Mutluluk iksiri Korupark’ın X’biri…

Korupark’ta herkes tam gaz alışveriş yapıyor, son sürat çekilişe katılıyor. 75 Liralık alışveriş ile BMW X1 kazanma şansı yakalıyor.

Bursa’da alışveriş ve eğlencenin, kısacası mutluluğun merkezi olan Korupark, 6.yılında da muhteşem bir otomobil ile ziyaretçilerine kazandırmaya devam edecek. Açıldığı günden itibaren düzenlediği kampanyalar ile onlarca ziyaretçisine ev, arabalar, hediye çekleri ve tatil paketleri kazandıran Korupark, yeni kampanyası ile de ses getirecek. Alışverişini Korupark’tan yapanlar muhteşem bir BMW X1 marka aracın sahibi olacak. 16 Eylül-16 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek kampanya kapsamında 75 liralık alışveriş yapan Korupark ziyaretçileri çekilişe katılarak BMW X1 marka otomobil kazanma şansı yakalayacak. Korupark’a gelip alışverişlerini yapacak olan ziyaretçiler alışveriş fişleri ile kampanya kayıt noktasından kayıtlarını yaptırarak çekilişe katılım hakkı kazanabilecek.

 

 

Share.

Comments are closed.