Keskinoğlu Yumurta 50 Kişiye 50 Hediye yarışması

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Yarışmacılar, aldıkları “50 Kişiye 50 Hediye” logolu KESKİNOĞLU yumurta ambalajlarındaki bulmacaları çözdükten sonra çıkacak olan 3 haneli bulmaca şifresini, yumurtalardan herhangi birinin üzerindeki takip numarasının ilk satırının son 5 hanesini (3 adet rakam- 2 adet harf) ve ikinci satırının son 4 hanesini (4 adet rakam) uygulamaya girerek, istenen bilgilerle birlikte kaydetmek şartıyla çekilişe hak kazanacaklardır.

 

TIKLA YARIŞMAYA KATIL, HEDİYELER KAZAN

 

HEDİYE KAZANANLARIN LİSTESİNİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

Yarışmaya katılım şartları…

 

+ “Yumurta Hediye Kampanyası” yarışması, Keskinoğlu tarafından düzenlenmekte olup http://www.facebook.com/keskinoglu.com.tr internet sitesi üzerinden gerçekleşecektir.

 

+ Yarışma uygulamasına girebilmek için kullanıcıların http://www.facebook.com/keskinoglu.com.tr hesabını “beğen”meleri zorunludur. Uygulama, “beğen” butonu tıklandıktan sonra erişilir hale gelecektir.

 

+ Yarışma, 15 Nisan 2013 tarihinde başlayacak ve her hafta güncellenerek devam edecektir.

 

+ Her hafta çekilişle seçilen 50 kişi ödül kazanma şansına sahip olacaktır.

 

+ Yarışmalara, geçerli Facebook hesabı olan, 18 yaşından büyük ve Türkiye sınırları içindeki herkes katılabilir. Sahte Facebook hesabı, 18 yaşından küçük ve Türkiye sınırları dışında olan katılımcılar yarışmadan diskalifiye edilecektir.

 

+ Veri girişi uygulamaya her hafta otomatik olarak pazar gecesi 00.00′ da başlanacak olup bir sonraki pazar gecesi 23.59′ da sona erecektir. Veri girişi sona erdikten sonra, diğer haftanın çekiliş uygulaması aktifleşecektir.

 

+ Yarışmacılar, aldıkları “50 Kişiye 50 Hediye” logolu KESKİNOĞLU yumurta ambalajlarındaki bulmacaları çözdükten sonra çıkacak olan 3 haneli bulmaca şifresini, yumurtalardan herhangi birinin üzerindeki takip numarasının ilk satırının son 5 hanesini (3 adet rakam- 2 adet harf) ve ikinci satırının son 4 hanesini (4 adet rakam) uygulamaya girerek, istenen bilgilerle birlikte kaydetmek şartıyla çekilişe hak kazanacaklardır.

 

+ Üyelik bilgileri eksik ya da sahte olan, şifreyi/ takip numarasını eksik ya da yanlış giren katılımcılar yarışma kapsamında değerlendirilmeyecek ve çekilişe dahil edilmeyeceklerdir.

 

+ Bir yarışmacı, birden fazla şifre ve takip numarasıyla yarışmaya katılabilir. Aynı şifre ve takip numarasıyla, birden fazla kez yarışmaya katılım sağlanamaz.

 

+ Her hafta çekilişle seçilen 50 katılımcının isim ve soy isimleri, bir sonraki haftanın “Pazartesi” günü Facebook ve Twitter sayfamızdan ilan edilecektir.

 

+ Ödül kazanan yarışmacılara, her hafta dönüşümlü olarak, “Sinbo marka yumurta haşlayıcı”, “Sinbo marka su ısıtıcı”, “peluş pilli müzikli dansçı horoz” ve “tava şeklinde duvar saati” hediye edilecektir.

 

+ Yarışmacılara aynı hafta içindeki yarışmada birden fazla ödül kazanma hakkı verilmeyecektir.

 

+ Verilen hediyeler nakde dönüştürülemez, para iadesi olarak istenemez. Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi izin kuralları kapsamı dışındadır.

 

+ Katılımcılar, kazandıkları hafta içinde kadar hediyelerini alabilmek için istenen bilgileri, kazandıkları hafta “cuma günü, gün sonuna kadar” vermekle yükümlüdür. Aksi halde katılımcılara ödül konusunda hak iddia edemezler.

 

+ Katılımcılar yarışmaya katılarak, Keskinoğlu’nun katılımcılarla duyuru ve iletişim kurması dâhil tüm kural ve koşulları kabul etmiş sayılırlar. Katılımcının iletişim bilgileri güvenle saklanacak olup, 3. kişilerle paylaşılmayacaktır.

 

+ Keskinoğlu A.Ş çalışanları, Akset Tanıtım Danışmanlık Ltd. Şti. ve birinci derecede akrabalarının ödül kazanma hakları yoktur. Böyle bir durumun tespiti halinde ödül hakkı sıradaki kullanıcılara geçer. Katılımcılar arasında kötü niyetli kullanım, yazılım yolu ile hile vb. tespit edilmesi durumunda katılımcı / katılımcılar yarışmadan ödül kazanamazlar, kazanmış olsalar dahi hediye hakları iptal edilir.

 

+ Facebook sisteminden kaynaklı nedenlerden dolayı yaşanabilecek sorunlardan Keskinoğlu A.Ş. ve Akset Ltd. Şti. sorumlu tutulamaz. Bu sebeplerle, katılımcılar tarafından Keskinoğlu A.Ş. ‘ye ve Akset Ltd. Şti.’ye hiçbir suretle husumet yöneltilemez.

 

+ Keskinoğlu ve Akset Tanıtım Danışmanlık Ltd. Şti. kuralları değiştirme, yarışmayı başka bir tarihe erteleme, yarışmayı iptal etme haklarını saklı tutar.

 

+ Uygulamaya katılan her kullanıcı, yukarıdaki tüm kuralları kabul etmiş sayılır.

 

Share.

Leave A Reply

© 2012-2016 Kampanya Vadisi Tüm hakları saklıdır - Sitedeki kampanyalar, çekilişler ve çekiliş sonuçlarının sorumluluğu ilgili kurumları bağlamaktadır. Bu site sadece kampanya ve çekiliş duyuru amaçlıdır. Bize Yazın