Ana sayfa Çekilişler İş Bankası İnternet Şubesi Sony Vaio çekilişi

İş Bankası İnternet Şubesi Sony Vaio çekilişi

7
0
PAYLAŞ

Sonbaharda İş Bankası İnternet Şubesi’nden Yepyeni Bir Sony Vaio Kazanma Fırsatı!

 

Sonbaharda İnternet Şubemizi kullananlar 30 adet Sony Vaio Duo 11 Ultrabook’tan birine sahip olma fırsatı yakalıyor! Kampanyaya katılmak için 02 Eylül – 13 Ekim 2013 tarihleri arasında Bireysel veya Ticari İnternet Şubemize giriş yapmanız yeterlidir. Kampanya tarihleri arasında, İnternet Şube girişlerinizde haftalık olarak bir çekiliş hakkı kazanırsınız. Her hafta yeni bir çekiliş hakkı kazanıp şansınızı katlayabilirsiniz. Kampanya sonunda, toplam kampanya dönemi katılımlarından 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişle; 30 kişiye Sony Vaio Duo 11 SVD1121Q2EB Ultrabook hediye edilecektir. Çekiliş sonuçları bu sayfadan yayınlanacaktır.

 

07.11.2013 TARİHİNDE AÇIKLANAN  SONY VAIO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ 

02 Eylül -13 Ekim 2013 tarihleri arasında her hafta İnternet Şubemizi kullanarak şansınızı arttırın, “Intel Kimlik Doğrulama Teknolojisi*” ne sahip Sony Vaio’ya sahip olacak talihlilerden biri olun.

 

İŞ BANKASI ÜYE İŞYERLERİ FİAT DOBLO CARGO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

*Intel Kimlik Doğrulama Teknolojisi (IPT) ile Intel işlemcili Ultrabook’larda tek kullanımlık şifre otomatik olarak oluşturulmaktadır.

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

 

Kampanyaya katılmak için 02 Eylül – 13 Ekim 2013 tarihleri arasında Bireysel veya Ticari İnternet Şubemize giriş yapmanız yeterlidir.

 

Kampanya tarihleri arasında, İnternet Şube girişlerinizde haftalık olarak bir çekiliş hakkı kazanırsınız. Her hafta yeni bir çekiliş hakkı kazanıp şansınızı katlayabilirsiniz.

 

Kampanya kapsamında; 6 haftalık dönem sonunda 31 Ekim 2013 tarihinde düzenlenecek çekiliş için bir kullanıcı en fazla altı adet çekiliş hakkı kazanabilecektir.

 

İnternet Şubesini kullanmak için ne yapmam gerekiyor?

 

Bireysel İnternet Şubemize Müşteri No, TCKN ya da Kart No bilgilerinden herhangi biri, parola ve müşteri şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Ticari İnternet Şubemize giriş yapmak için ticari müşteri numarası ve kullanıcı kodu, ticari şifre bilgileri yeterlidir. Şifreniz yoksa veya hatırlamıyorsanız isbank.com.tr’deki “Anında Şifre” butonundan, Bankamatiklerimizden şifrenizi oluşturabilirsiniz.

 

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI:

 

Bu kampanya, Türkiye İş Bankası A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 26.08.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02/3085-7938 sayılı izni ile Deniz Ajans tarafından yürütülmektedir.

 

Türkiye genelinde, 02.09.2013 (Saat 00:01) – 13.10.2013 (Saat 23:59) kampanya tarihleri arasında, Türkiye İş Bankası A.Ş.’nin banka hizmet tanıtımlarının da yapıldığı İnternet Şubesine müşteri numarası, TCKN, kart no bilgilerinden herhangi birisi, parola ve müşteri şifresi ile giriş yapan Türkiye İş Bankası A.Ş. bireysel müşterileri ve ticari müşteri numarası ve ticari şifre ile giriş yapan Türkiye İş Bankası A.Ş. ticari müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım, haftada 1 çekiliş hakkı, 6 haftalık kampanya genel toplamında ise 6 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

 

Kampanya sonunda, toplam kampanya dönemi katılımlarından 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişle; 30 kişiye Sony Vaio Duo 11 SVD1121Q2EB Ultrabook hediye edilecektir.

 

Çekiliş 31.10.2013 tarihinde saat 12:00’da Deniz Ajans Toplantı Salonu Ali Nihat Tarlan Cad. No:54/14 Bostancı – Kadıköy / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler 07.11.2013 tarihinde Posta Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yolu ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelebilecek gecikme ve aksamalardan Türkiye İş Bankası A.Ş ve Deniz Ajans sorumlu tutulamaz. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

 

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 22.11.2013 tarihine, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 07.12.2013 tarihine kadardır. İkramiyelerin teslimi 07.01.2014 tarihine kadar yapılacaktır.

 

Kampanyaya, Bireysel ve Ticari müşteriler katılabilir. Müşteri bilgilerinin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Kampanya bitiş tarihi itibarı ile, teknik inceleme sonucunda Türkiye İş Bankası A.Ş.’den kanuni takibe konu müşteriler çekilişe dahil edilmeyecektir.

 

Türkiye İş Bankası A.Ş. mensupları, Deniz Ajans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri çalışanları ve 18 yaşından küçükler, kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

 

Çekilişte, bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihlilere aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

 

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.