Ana sayfa Çekilişler Garanti Bankası iPhone X Çekilişi Kazananları

Garanti Bankası iPhone X Çekilişi Kazananları

PAYLAŞ

Garanti Bankası iPhone X Çekilişi. Garanti Bankası iPhone X Çekilişi Kazananları. 15 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet’e giriş yapın, çekilişle 10 iPhone X’ten birini kazanma şansı yakalayın!

GARANTi BANKASI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 10 OCAK 2018

15 – 31 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Bireysel Cep veya Garanti Bireysel Internet’e giriş yapan müşteriler 10 adet iPhone X 64 GB cihazdan birini kazanmak üzere çekilişe katılmaya hak kazanacaktır.

Garanti Cep iPhone X Çekilişi 10.01.2018 tarihinde Beşiktaş/İstanbul’da noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Garanti Bankası Çekiliş Kampanyası sonunda yapılacak çekilişte 10 kişi iPhone X 64 GB Cep Telefonu ikramiyesi kazanacaktır.

Garanti Bankası iPhone X Çekilişi ikramiye Kazanan talihlilerini 16.01.2018 tarihinde Posta Gazetesi’nden ve bu sayfadan (www.kampanyavadisi.com) öğrenebilirsiniz.

GARANTİONE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ – 9 OCAK 2018

Garanti Bankası iPhone X Çekilişi

Bu kampanya Türkiye Garanti Bankası A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 12.12.2017 tarihli ve 40453693-255.01.02-E.6662 sayılı izni ile 15.12.2017 (saat:00.01) – 31.12.2017 (saat:23.59) tarihleri arasında düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında Garanti Bankası Cep Şubesi’nin tanıtımı amacıyla iPad, iPhone, Android telefon ve tabletler ile Windows 8 telefon ve bilgisayar uygulamaları üzerinden Cep Şubesi’ne müşteri numarası ve parolası ile ilk kez giriş yapan Garanti Bankası bireysel müşterilerine 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.

Kampanya sonunda yapılacak çekilişte 10 kişi iPhone X 64 GB Cep Telefonu ikramiyesi kazanacaktır.

Kart ve hat bedeli gibi harcamalar talihliye aittir. Kampanya duyurularında kullanılan ikramiye görselleri ile verilecek ikramiyelerin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.

Çekiliş 10.01.2018 tarihinde saat 11.00’da. Levent Mah. Ülgen Sok. 4.Gazeteciler Sitesi A3/8 Blok No:40 Beşiktaş/İstanbul adresinde bulunan konferans salonunda, noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecektir.

Kazanan talihliler 16.01.2018 tarihinde Posta Gazetesi’nde duyurulacaktır.

Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Postada meydana gelen gecikmelerden Türkiye Garanti Bankası A.Ş. sorumlu tutulamaz. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, adres bilgileri eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir.

Kampanyaya katılmak için 15-31 Aralık 2017 tarihleri arasında Garanti Cep veya Garanti İnternet Şubesi’ne 1 kez giriş yapılması yeterlidir. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

Kampanya T.Garanti Bankası bireysel müşterilerine yöneliktir. T.Garanti Bankası A.Ş. ve Garanti Bankası iştirakleri çalışanları, kampanya bitiş tarihi itibarı ile teknik inceleme sonucunda T. Garanti Bankası’ndan idari veya kanuni takibe konu müşteriler, U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

KDV ve ÖTV dışında tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Diğer mevzuattaki hükümler saklı kalmak kaydıyla düzenlenen piyangolar için, ikramiyelerin son teslim tarihini takip eden onbeş gün içerisinde idareye itiraz veya şikâyette bulunulabilir.

Bu sürenin bitiminden sonra yapılacak itiraz veya şikâyetler hakkında ise idarece herhangi bir işlem yapılmaz.

SENDE YAZ

Please enter your comment!
Please enter your name here