Forum Gaziantep Porsche Boxster çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Forum Gaziantep’ten yeni yılın en muhteşem hediyesi: Porsche Boxster

20 Aralık – 20 Şubat tarihleri arasında 75 TL ve üzerinde alışveriş yapan herkes Porsche Boxster Otomobil kazanma şansı yakalıyor!

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Yılbaşı dekorunun açılışını Hande Yener ile yapan Forum Gaziantep, yeni yılda bir ziyaretçisine rüyaları süsleyen muhteşem bir Porsche Boxster hediye edecek. 20 Aralık – 28 Şubat tarihleri arasında Forum Gaziantep’ten yaptıkları 75 TL ve üzeri alışveriş fişleriyle bir çekiliş hakkı kazanan ziyaretçiler, yaptıkları her alışverişle çekilişe katılma ve kazanma şanslarını biraz daha artırarak rüyalarının otomobiline bir adım daha yaklaşacak. Çekiliş sonucunda 1 Adet Porsche Boxster Otomobil hediye edilecektir. Asil ve yedek talihliler, 12.03.2014 tarihinde Posta gazetesinde ilan edilecektir.

Tıkla kodunu gir, çekilişe katıl

Kampanya tarihleri arasında, Gaziantep ilinde bulunan Forum Gaziantep AVM içerisindeki tüm mağazalardan kampanya süresince toplamda 75 TL ve katları tutarında ( her 75 TL’ye 1 çekiliş hakkı ) alışveriş yapıp fiş/ faturalarını kampanya standına gelerek ibraz eden müşterilere POS cihazından verilecek çıktı üzerindeki şifreyi, ad, soyad ve adres bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 5899 no.lu servis numarasına kısa mesaj gönderen tüm GSM operatörü kullanıcılarına veya www.facebook.com/ForumGaziantepAlisverisMerkezi internet sitesine ücretsiz olarak ilgili alana GSM No, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini eksiksiz giren müşterilere yönelik olarak yürütülecektir. Mükerrer katılımlarda ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir.

Katılım Koşulları

“Forum Gaziantep” Çekiliş Kampanyası Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 13.12.2013 tarih ve 40453693-255.01.02/4690 – 11555 sayılı izni ile 20.12.2013 (10:00) – 28.02.2014 (23:00) tarihleri arasında MULTİ YİRMİDOKUZ EMLAK GELİŞTİRME YATIRIM İNŞAAT VE TİCARET A.Ş. tarafından düzenlenmektedir.

Kampanya tarihleri arasında, Gaziantep ilinde bulunan Forum Gaziantep AVM içerisindeki tüm mağazalardan kampanya süresince toplamda 75 TL ve katları tutarında ( her 75 TL’ye 1 çekiliş hakkı ) alışveriş yapıp fiş/ faturalarını kampanya standına gelerek ibraz eden müşterilere POS cihazından verilecek çıktı üzerindeki şifreyi, ad, soyad ve adres bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak 5899 no.lu servis numarasına kısa mesaj gönderen tüm GSM operatörü kullanıcılarına veya www.facebook.com/ForumGaziantepAlisverisMerkezi internet sitesine ücretsiz olarak ilgili alana GSM No, ad, soyad, adres ve katılım şifresi bilgilerini eksiksiz giren müşterilere yönelik olarak yürütülecektir. Mükerrer katılımlarda ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir. Kısa mesajda şifre, ad, soyad ve adres bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılım hakkı verilmeyecektir.

Bu kampanyaya tüm operatör kullanıcıları katılabilir. Kampanyaya katılım, her gsm operatörünün kendi standart tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilir. (Operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 SMS, Avea için 0,50 TL(KDV, ÖİV Dahil), Vodafone için 0,40 TL(KDV, ÖİV Dahil) ve Turkcell için 0,65 TL(KDV, ÖİV Dahil) olarak ücretlendirilir.)

Ayrıca kampanyaya katılım www.facebook.com/ForumGaziantepAlisverisMerkezi internet adresi üzerinden ücretsizdir.Kampanya katılımında, katılımcı tarafından belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde şifreli POS çıktısı, fiş/fatura ibrazı zorunludur. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

18 yaşından küçükler, TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş., MULTİ YİRMİDOKUZ EMLAK GELİŞTİRME YATIRIM İNŞAAT VE TİCARET A.Ş., Zuma Bilişim ve İletişim Hizmetleri Tic. A.Ş. ve FORUM GAZİANTEP ALIŞVERİŞ MERKEZİ çalışanları kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri alamazlar.

Çekiliş; 08.03.2014 tarihinde saat 14:00de, Forum Gaziantep Alışveriş Merkezi – İstasyon Cd. Yaprak Mah. No:76 Şehitkamil Gaziantep adresinde Danışma noktasında halka açık şekilde yapılacaktır.

Çekiliş sonucunda 1 Adet Porsche Boxster Otomobil hediye edilecektir. Asil ve yedek talihliler, 12.03.2014 tarihinde Posta gazetesinde ilan edilecektir. İkramiye kazanan asil talihlinin 27.03.2014, yedek talihlinin ise 11.04.2014 tarihine kadar başvurusunu yapması gerekmektedir. Asil ve yedek talihlilere iadeli taahhütlü posta kanalıyla tebligat yapılacaktır.

 

 

Share.

Comments are closed.

© 2012-2016 Kampanya Vadisi Tüm hakları saklıdır - Sitedeki kampanyalar, çekilişler ve çekiliş sonuçlarının sorumluluğu ilgili kurumları bağlamaktadır. Bu site sadece kampanya ve çekiliş duyuru amaçlıdır. Bize Yazın