Ana sayfa Yeni Kampanyalar Ayakkabı Kampanyaları FLO’nun çifte yılbaşı kampanyasıyla sürpriz indirim

FLO’nun çifte yılbaşı kampanyasıyla sürpriz indirim

PAYLAŞ

ayakkabı_floFLO’nun Çifte Yılbaşı Kampanyasıyla Yeni Yıla Güzel Adımlarla Girin… FLO düzenlediği kampanyalarla kazandırmaya devam ediyor.

21 Aralık 2012-13 Ocak 2013 tarihleri arasında devam edecek kampanya ile Avea ve Türk Telekom müşterileri FLO mağazalarında yüzde 50’ye varan indirimle yeni yıla en güzel adımlarla girecek. Üstelik Bonus karta özel peşin fiyatına 4 ya da 8 taksit fırsatı ile…

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, düzenlediği kampanyalarla kazandırmaya devam ediyor. Sunduğu kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle tüketicilerin bütçesini düşünen FLO’nun sunduğu yeni kampanyası ile bu kez Avea ve Türk Telekom müşterileri, FLO mağazalarında yapacakları alışverişlerde, işaretli ürünlerde yüzde 50’ye varan indirim kazanacak.  Bonus kart sahiplerine ise peşin fiyatına 4 ya da 8 taksit imkânı da sunulacak.

FLO’nun, Avea ve Türk Telekom iş birliği ile 21 Aralık 2012-13 Ocak 2013 tarihleriarasında devam edecek yüzde 50’ye varan indirim kampanyasından yararlanmak için verilen şifreyi Avea kullanıcılarının “FLO” yazıp 5060’a, Türk Telekom kullanıcılarının ise 6616’ya “FLO” yazıp boşluk bıraktıktan sonra alan kodu ile birlikte “EV TELEFONU” numarasını yazarak kısa mesaj göndermeleri yeterli olacak.

FLO modellerini görebilmek için FLO mağazalarına uğrayabilir ve www.flo.com.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

Kampanya ilgili detaylar

Kampanya 13 Ocak 2013 tarihine kadar tüm FLO mağazalarında geçerli olacaktır. Avea müşterileri FLO yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndererek, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise FLO boşluk alan kodu ile birlikte EV TELEFON NUMARASI yazıp 6616 servis numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabileceklerdir. Kampanya kapsamında anında %50’ye varan indirim faydası sadece işaretli ürünlerde belirlenmiş indirimli fiyatlarla sunulmaktadır. Kampanya seçili erkek, kadın, çocuk, spor, tekstil ve aksesuar ürünlerinde geçerli olacaktır. Kampanya flo.com.tr’den yapılan online alışverişlerde ve tüm FLO mağazalarında geçerlidir. Outlet ürünlerde kampanya geçerli değildir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için her alışverişte yeni şifre alınması gerekmektedir. Şifrenin alışveriş sırasında mağaza görevlisine bildirilmesi gerekmektedir. Kampanya başka kampanyalarla, hediye çekleri ile ya da FLO kartla yapılan alışverişler ile birleştirilemez. Kampanya süre ve kurgusundaki değişiklik hakkı Ziylan Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş., Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. ve Türk Telekomünikasyon A.Ş. de saklıdır. Kampanyaya katılım mesaj ücreti katılımcılar tarafından karşılanacaktır. 5060’a gönderilen kısa mesajlar KDV ve ÖİV dahil 41,5 kuruş olarak ücretlendirilir. 6616’ya gönderilen mesajlar bağlı olunan operatör tarifesine göre 1 standart SMS ile ücretlendirilir. Avea kısa mesaj fiyatlarında meydana gelebilecek fiyat değişikliklerini yansıtma hakkını saklı tutar.

www.aveaheryerdekazandirir.com