Ana sayfa Çekilişler Carousel AVM Chery Otomobil çekilişi

Carousel AVM Chery Otomobil çekilişi

7
1
PAYLAŞ

Carousel’den Yine Rekor Kampanya!!! 18. Yaşında Her Yıla Bir Chery Otomobil Veriyor! Carousel AVM Chery Otomobil çekilişi! Kampanya şartları gereği sonuçlar 28.09.2013 tarihli Takvim Gazetesi’nde ve aynı gün bu sayfada yayınlanacak.

 

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

 

Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin, 18. Yaş gününe özel hazırladığı 5 ay sürecek kampanya boyunca daha çok alışveriş yapın, 18 Chery otomobilden birini kazanma şansı yakalayın…

 

Carousel’in her yeni yaşına özel düzenlediği kampanyalar merakla bekleniyor. İşte Carousel’in 18. Yaş kampanyası; Her Yıla Bir otomobil… 1 Mayıs – 19 Eylül 2013 tarihleri arasında Carousel’e gelin, Carocardınızı alın, yapacağınız her 50 TL’lik alışveriş size bir çekiliş hakkı kazandırsın.

 

Her yıl heyecanla beklenen büyük kampanyalarıyla zirvede olan Carousel, 18. Yılında 13 adet Tiggo Jeep, 4 adet Chance ve 1 adet Niche otomobili misafirlerine hediye etmeye hazırlanıyor. 5 ay sürecek kampanya’da Carousel’in 18. Yaş heyecanını 100’ü aşkın seçkin mağazası, restoran ve kafeleri, sinema ve oyun alanlarında yapacağınız her 50 TL’lik alışverişe bir Chery marka otomobil kazanma fırsatıyla paylaşın.

 

İkramiye kazanan asıl ve talihliler 28 Eylül 2013 Takvim Gazetesi’nden duyurulacaktır.

1 YORUM

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here