Cafe Crown Şans Pakette çekilişi

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

Kullanım Koşulları

18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde alışverişe ait kasa fişi/fatura ve şifreli paket ambalajı ibrazı zorunludur, 27.04.2014 tarihine kadar saklayınız.

ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Bu kampanya, Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 19.11.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02/4248-10528 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.

Kampanya süresince, 22.11.2013 (Saat 00:01) – 31.01.2014 (Saat 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Cafe Crown marka; Cafe Crown Action 18 gr., Cafe Crown 3ü1 Fındık 13 gr., Cafe Crown 2si1 Arada Sade 12 gr., Cafe Crown 2si1 Arada Fındık 12 gr., Cafe Crown 3ü1 Sade 13 gr., Genç Türk Kahvesi (şeker ilavesiz) 6,5 gr., Genç Türk Kahvesi (şeker ilaveli) 8 gr., Latte 17 gr., Karamel Latte 17 gr., Sıcak Çikolata 23 gr. ürün çeşitlerinden satın alarak, ürün ambalajının iç yüzeyinde yer alan Şifreyi, Ad, Soyad, Adres, Gsm numarası ve E-mail adresi bilgileri ile birlikte http://www.facebook.com/CafeCrown (ücretsiz) adresli Cafe Crown web sayfasına üye olarak giren kişilere 1 çekiliş hakkı verilecektir.

ÇEKİLEŞ SONA ERDİ

Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişle 1 kişiye Sony Vaio SVP-13213STB Ultrabook, 1 kişiye Samsung i9500 Galaxy S4 16 GB Beyaz Cep Telefonu (hat, kart hariç), 1 kişiye Apple iPad Mini/Beyaz 32GB Wi-Fi +Cellular / MD544, 1 kişiye Nikon 1 j1 Beyaz Fotoğraf Makinası (Aynasız 10-30mm ) İkramiyesi verilecektir.

Çekiliş 18.02.2014 tarihinde saat 12:00’de DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Toplantı Salonu Bostancı / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 25.02.2014 tarihinde Star Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla bildirim yapılacaktır. Postada yaşanan gecikmelerden ve aksaklıklardan Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş. ve DenizAjans sorumlu değildir.

İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 12.03.2014 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 27.03.2014 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslim tarihi 27.04.2014’tür. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.

Bir kişi, aynı şifre numarası ile kampanyaya 1 kez katılabilir. Aynı şifre ile tekrarlı katılımlarda, ilk gönderilen şifre ve katılım kabul edilecektir.

 

Şifre, Ad, Soyad, Adres, Gsm numarası bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekilişe katılma hakkı verilmez. Kampanya katılımında belirtilen bilgilerin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır.

 

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. İkramiye tesliminde alışverişe ait kasa fişi/fatura ve şifreli paket ambalajı ibrazı zorunludur. Üzerinde tahrifat yapılmış şifreli paket ve alışveriş belgeleri kabul edilmez. Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş., DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.

Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

 

 

Cafe Crown Sony Kulaklık Hediyeli Şirket Çekiliş Kampanyası

 

Kampanya Katılım Koşulları

Cafe Crown Çekiliş Kampanyası, Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Kampanya, 22.11.2013 (Saat 00:01) – 31.01.2014 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde, http://www.facebook.com/CafeCrown (ücretsiz) adresli Cafe Crown Facebook sayfada uygulanmaktadır.

Cafe Crown Çekiliş Kampanyası kapsamında, Türkiye genelinde Café Crown ürünlerinin tanıtımının da yapıldığı, http://www.facebook.com/CafeCrown (ücretsiz) adresli Cafe Crown Facebook sayfadaki forma Katılımcı Ad, Soyad, Adres, E-Mail Adresi, Telefon bilgilerini girerek kayıt olup kampanya uygulamasını kendi sosyal medya üyeliklerinden Facebook’ta paylaşanlara 1, Teweeter’da paylaşanlara 1, kampanya sayfasına davet ettiği arkadaşlarından daveti kabul ederek sayfaya gelip kayıt olan her arkadaşı için 1 çekiliş hakkkı verilerek uygulanacaktır.. Kampanyaya katılım, haftada, Facebook’ta paylaşanlara 5, Teweeter’da paylaşanlara 5, arkadaş davet edenlere 7 çekiliş hakkı olmak üzere haftada toplam 17 çekiliş hakkı ile sınırlıdır (kampanya süresi içinde haftalar; Cuma gününden Perşembe gecesine 7 eşit günlüktür, sadece son hafta 8 günlüktür).

Kampanyaya http://www.facebook.com/CafeCrown (ücretsiz) adresli Cafe Crown Facebook sayfası üzerinden isteyen herkes ücretsiz katılabilir (herkes, ücretsiz Facebook veya Tweeter kullanıcısı olabilir). http://www.facebook.com/CafeCrown kampanya adresine, www.cafecrownlasanspakette.com adresideki yönlendirmeyle Facebook üzerinden mobil bağlantı ile veya Blippar akıllı telefon aplikasyonundan da erişilebilmektedir.

Kampanya sonunda, toplam katılımcı datasından yapılacak şirket çekilişiyle, 20 kişiye Sony kulaklık MDR-ZX100 ikramiyesi verilecektir.

Çekiliş 18.02.2014 tarihinde yapılacak olup kazananlar 25.02.2014 tarihinde kampanya sayfasında ilan edilecektir.

Kampanyaya katılan herkes kampanya şartlarını okumuş ve anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Birden fazla ikramiye kazanamaz. Kazanılan ikramiye devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez.

Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır. İkramiye kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak doldurması zorunludur.

İkramiye kazanana ayrıca, kampanyaya sunduğu telefon veya e-mail adresinden iletişime geçilerek ulaşılacaktır, bilgi teyidi yapılacaktır. İkramiyeler, kendisine ulaşılan ya da belirtilen sürede başvuranlara, ücretsiz kargo ile sunulacaktır. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kayıtta veya Facebook ve Tweeter üyeliğinde katılımcı tarafından yanlış veya yetersiz şekilde beyan edilen bilgiler sebebiyle hediye kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Digital Youth ve DenizAjans sorumlu tutulamaz.

İkramiyeleri teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ikramiye kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ikramiye haklarını kaybedeceklerdir.

Cep telefonu numaralarının hatalı olması ya da üç defa aranılmasına veya e-mail gönderilmesine rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.

Kazanan yarışmacıların hediyeleri, Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş. tarafından yarışmacıların yarışmaya katılırken verdikleri adrese kargo ile gönderilecektir. Yanlış veya hatalı adres veya adreste bulunmama gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde, kargo firmasından Örgen Gıda ‘ya iade işlemi yapıldıktan sonra kazananlar hak iddia edemezler.

Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Digital Youth ve DenizAjans ikramiyeün açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da web sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Digital Youth ve DenizAjans katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Digital Youth ve DenizAjans sorumluluk kabul etmez.

Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Digital Youth, DenizAjans ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez.

Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş.’nin kampanya şartlarını ve süresini değiştirme hakkı saklıdır. Örgen Gıda ayrıca, kampanyayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkına sahiptir Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş., Digital Youth bu kampanyaya katılan herkese kampanya ile ilgili ve ayrıca tanıtım amaçlı e-posta gönderim yapma hakkına sahiptir.

Örgen Gıda San. Ve Tic. A.Ş. adına, bu yarışmanın, ilgili yönetmeliğin 4/m – 2/ç maddesine göre Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında uygulanmaktadır. Site ve içeriğinin tüm hakları münhasıran Örgen Gıda’ya aittir.

Kampanyaya katılan herkes yukarıda geçen şartları okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Share.

Comments are closed.

© 2012-2016 Kampanya Vadisi Tüm hakları saklıdır - Sitedeki kampanyalar, çekilişler ve çekiliş sonuçlarının sorumluluğu ilgili kurumları bağlamaktadır. Bu site sadece kampanya ve çekiliş duyuru amaçlıdır. Bize Yazın