Bridgestone’dan 4 adet lastik alana Teknosa hediye çeki

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

RFT lastiklerden 4 adet satın alın, 250 TL’lik Teknosa hediye çeki kazanın!

 

Hem güvenliğiniz, hem de konforunuz için tasarlanmış Bridgestone RFT lastiklerden 4 adet satın alın, 250 TL’lik Teknosa hediye çeki kazanma fırsatını yakalayın.

 

Katılım Koşulları

Kampanya 25 Haziran – 25 Eylül 2012 tarihleri arasında, kampanyaya katıan Brisa bayilerinde geçerlidir.

25 Haziran – 1 Temmuz 2012 arasında kampanyadan yalnızca Turuncu Kart sahipleri yararlanacaktır.

30 Ekim 2012’ye kadar www.bridgestone.com.tr/rft. adresine girerek talep edilen bilgileri (isim, soyad, cep telefonu, e-mail adresi ve Teknosa çek kodu) yazdıktan sonra, hediye çeki kodunuz cep telefonunuza SMS ile gönderilecektir. Cep telefonunuza gelen SMS metnini lütfen Teknosa’dan hediye çekinizi kullanacagınız zamana kadar silmeyiniz.

250 TL’lik hediye cekinizi kullanmak için Teknosa’ya gittiginizde cep telefonunuzdaki SMS’i Teknosa kasiyerine gösteriniz.

Hediye çekleri 8 Haziran 2013’e kadar geçerlidir, fakat hediye kodunu aktive etmek için 30 Ekim 2012 tarihine kadar www.bridgestone.com.tr/rft adresine girerek şifrenizi yazmanız gerekmektedir. 30 Ekim 2012’den itibaren internet sitesine erişim olmayacaktır.

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve Brisa’nın farklı kampanyaları ile birleştirilemez.

Lastik.com.tr’den ve Lastiğim noktalarından yapılan alımlarda kampanya geçerli değildir.

Detaylı bilgi için: www.bridgestone.com.tr ya da 444 6500.

Kampanya kurgusu

Kampanya 4 adet, yaz ve ya kış, Bridgestone markalı RFT lastik satın alma koşulu ile, kampanyaya katılan yetkili Brisa Bayilerinden yapılan perakende alımlarda geçerlidir.

Kampanyaya konu olan lastiklerden tek seferde her 4 adetlik perakende satışlarda, müşterilere bir adet Teknosa kod kartı verilecektir. Her bir kod kartı üzerinde 8 haneli kod bulunacaktır. (örnek: KBUPYQ9K)

Bu kod ile kartın üzerindeki açıklamada da belirtileceği üzere, kartta yazılan internet sitesine (www.bridgestone.com.tr/rft ) giriş yapılması, ve bu sitedeki gerekli alanlara istenen; İsim , Soyad , Cep Telefonu, e-mail adresi, Teknosa Çeki kodunun gönderimi için il ve adres bilgilerinin girilmesi gerekmektedir.

Son tüketici, kendisine teslim edilen kod kartlarının üzerinde yazan bu 8 haneli kodu ilgili internet sitesine girdikten sonra, kendisine SMS ile bir kod gönderilecektir. Bu kod Teknosa’da hediye çeki olarak kullanılabilecek olan kod’dur. SMS ile müşterilerimize ulaşacak olan bu kod 13 haneli bir kod olup, kodu içeren SMS’in müşterilerimiz tarafından Teknosa’dan alım yapılana kadar kesinlikle silinmemesi gerekmektedir.

250 TL ‘lik indirim hakkını kullanabilmek için SMS ile cep telefonlarına gönderilecek olan 13 haneli kodun Teknosa’dan yapılan alım sırasında Teknosa kasiyerine gösterilmesi gereklidir. Aksi takdirde kampanyadan yararlanılamayacaktır.

Bu hediye çeki yerine geçen kodlar, Teknosa’nın o an kampanyalı olarak satılan ürünlerinde de geçerli olacaktır.

Müşterinin 250 TL’lik hediye çekini kullanması için tek seferde 250 TL üzerinde alım yapmış olması yeterlidir.

Minimum 250 TL’lik olması gereken alışveriş, birden fazla üründen oluşabilir.

Hediye çekleri Haziran 2013’e kadar geçerlidir, fakat hediye kodunu aktive etmek için 30 Ekim 2012 tarihine kadar http://www.bridgestone.com.tr/rft adresine girerek şifrenizi yazmanız gerekmektedir. 30 Ekim 2012’den itibaren bu internet sitesine erişim olmayacaktır.

Lastik.com.tr’den ve Lastiğim noktalarından yapılan alımlarda kampanya geçerli değildir.

25 Haziran – 1 Temmuz 2012 tarihleri arasında kampanyadan yalnızca Turuncu Kart sahipleri yararlanabilecektir.

 

Share.

Comments are closed.

© 2012-2016 Kampanya Vadisi Tüm hakları saklıdır - Sitedeki kampanyalar, çekilişler ve çekiliş sonuçlarının sorumluluğu ilgili kurumları bağlamaktadır. Bu site sadece kampanya ve çekiliş duyuru amaçlıdır. Bize Yazın