2017 Vakıfbank Kredi Kartı ve KMH Ekstre Kampanyası Sonuçları

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr +

2017 Vakıfbank Kredi Kartı ve KMH Ekstre Kampanyası Sonuçları… 2017 Vakıfbank Kredi Kartı ve KMH Ekstre Kampanyası… Ekstrelerinizin e-posta aracılığıyla gönderilmesini talep edin Watch Series 1 (42 mm) Silver Aluminium Case with White Sport Band kazanma şansı yakalayın. Çekiliş sona erdi sonuçlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

02 Ocak 2017-31 Mart 2017 tarihleri arasında “Kredi Kartı” veya “Kredili Mevduat Hesabı” ekstre bilgilerini mevcutta bulunan (basılı) posta aracılığıyla alma tercihini e-posta (mail) olarak değiştirmiş olan veya “Kredi Kartı veya Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini e-posta (mail) aracılığıyla gönderilmesini talep eden bireysel müşteriler çekilişe katılacaktır.

13 NİSAN 2017 VAKIFBANK E-EKSTRE TALİMATI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

12 NİSAN 2017 VAKIFBANK FATURA ÖDEME TALİMATI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

11 NİSAN 2017 VAKIFBANK İNTERNET BANKACILIĞI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

10 NİSAN 2017 VAKIFBANK MOBİL BANKACILIK ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Kampanya kapsamında çekilişle 10 Apple Watch Series 1 (42 mm) Silver Aluminium Case with White Sport Band ikramiyesi verilecektir.

13 Nisan 2017 tarihinde yapılacak çekilişin sonuçlarını, 15 Nisan 2017 tarihli Takvim Gazetesi’nden ve bu sayfadan öğrenebilirsiniz.

Kampanya Kuralları ve Önemli Bilgiler:

Kredi Kartı ve KMH Ekstre Kampanyası 02/01/2017-31/03/2017 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında, Bankamızda veya Adres Paylaşım Sisteminde (APS) yer alan kayıtlı adres bilgisi Türkiye’de bulunan ve “Kredi Kartı” veya “Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini mevcutta bulunan (basılı) posta aracılığıyla alma tercihini e-posta (mail) olarak değiştirmiş olan veya “Kredi Kartı veya Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini e-posta (mail) aracılığıyla gönderilmesini talep eden bireysel müşteriler yararlanabilecektir.

“Kredi Kartı” veya “Kredili Mevduat Hesabı” ekstre bilgilerini mevcutta bulunan (basılı) posta aracılığıyla alma tercihini e-posta (mail) olarak değiştirmiş olan veya “Kredi Kartı veya Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini e-posta (mail) aracılığıyla gönderilmesini talep eden bireysel müşteriler yararlanabilecektir. Müşterilerimize e-posta aracılığıyla gönderilmesini talep etmiş oldukları her ekstre için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.
Müşterilerin çekilişe katılmaya hak kazanabilmesi için Bankamızda veya Adres Paylaşım Sistemi’nde (APS) kayıtlı adres bilgisinin Türkiye’de bulunması gerekmektedir.

Kampanya kapsamında çekilişle 10 Apple Watch Series 1 (42 mm) Silver Aluminium Case with White Sport Band (Her bir ürünün piyasa değeri: 1.149,00.-TL) verilecektir.

Çekiliş aşamasında, “Kredi Kartı” veya “Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini mevcutta bulunan (basılı) posta aracılığıyla alma tercihini e-posta (mail) olarak değiştirmiş olan veya “Kredi Kartı veya Kredili Mevduat Hesabı Ekstre” bilgilerini e-posta (mail) aracılığıyla gönderilmesini talep eden müşterilere müşteri bazlı bir kura numarası atanacaktır.

Kampanya talihlileri,13/04/2017 tarihinde yapılacak Milli Piyango çekilişi ile belirlenecek olup çekiliş, saat 11:00’de VakıfBank Bireysel Bankacılık Başkanlığı, Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 59 Kağıthane / İstanbul adresinde gerçekleştirilecektir.

Milli Piyango Çekiliş Sonuçları, 15/04/2017 tarihli Takvim Gazetesi’nde, www.vakifbank.com.tr internet sitesinde ilan edilecektir. Ayrıca sonuçlar, kampanyanın yürütüldüğü VakıfBank Bireysel Bankacılık Başkanlığı, Sultan Selim Mah. Eski Büyükdere Cad. No: 59 Kağıthane / İstanbul adresinde de listeler asılmak suretiyle ilan edilecektir.

Asil Talihlilerin son başvuru tarihi 30/04/2017, yedek talihlilerin son başvuru tarihi 15/05/2017 olup kampanya sonuçları ve ödül dağıtımları, 31/05/2017 tarihine kadar sonuçlandırılacaktır.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik veya bilinmiyorsa gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.

T. Vakıflar Bankası T.A.O. kadrolu personeli ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
Kampanya sadece bireysel müşterilere yöneliktir.

Katılımcılar çekiliş tarihine kadar Bankamız Kredi Kartı veya KMH (Kredili Mevduat Hesabı) kullanımlarını ayrıca Kredi Kartı veya KMH (Kredili Mevduat Hesabı) ekstre taleplerinin mail aracılığıyla alma taleplerini iptal ettirmemiş olmaları gerekmektedir. Bu şartı sağlamayan müşteriye çekiliş hakkı verilmez.

Kampanya Milli Piyango İdaresi’nin 19/12/2016 tarihli ve 58259698-255.01.02/3226-9679 sayılı izni ile düzenlenmiştir.

19 OCAK 2017 VAKIFBANK E-EKSTRE ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
18 OCAK 2017 VAKIFBANK FATURA ÖDEME TALİMATI ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ
16 OCAK 2017 VAKIFBANK MOBİL BANKACILIK AKTİVASYON ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

17 OCAK 2017 VAKIFBANK İNTERNET BANKACILIĞI AKTİVASYON ÇEKİLİŞ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

Share.

Leave A Reply