2017 Temmuz MTV Taşıtlar Vergisi borcu sorgulama – Tıkla öğren

0

2017 Temmuz MTV Taşıtlar Vergisi borcu sorgulama. 2017 yılında otomobiliniz için ne kadar vergi ödeyeceksiniz? Temmuz ayında ödenen ikinci taksit olan MTV borcunuzu buradan öğrenebilirsiniz.

Banka Banka Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Kampanyaları 2017 Temmuz.  2017 MTV Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası. 2017 yılı MTV ödemelerinin ikinci taksiti bu ay (Temmuz) içinde yapılması gerekmektedir.. Bankalar Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV ödemeleri için ayrı ayrı kampanyalar başlattı. Hangi banka hangi kampanyayı hizmetinize sunuyor. Cevabı bu yazımızda…

[KAMPANYA VADİSİ – ÖZEL HABER]  Banka Banka Motorlu taşıt vergisi (MTV) ödeme kampanyalarını sizler için derledik. İşte otomobil sahipleri için bankaların düzenlemiş olduğu MTV kampanyaları…

MTV Motorlu Taşıt Vergisi borcu sorgulama

Motorlu Taşıt Verginizin ne kadar olduğunu öğrenmek için tıklayınız

Motorlu taşıt vergisi MTV sorgusunu ve ödemesini Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi’nden adresinden ödemek için aşağıdaki tıklayınız…

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/template.jsp?page=IVD_MENU_MTV

********************************************************************

İşte Banka Banka 2017 Temmuz Motorlu Taşıtlar Vergisi MTV Kampanyaları

Yapı Kredi World Kart Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Verginizi 3 Taksitle Ödeyin! Verginizi Worldcard’ınızla www.worldcard.com.tr’den, Yapı Kredi İnternet Şubesi veya Mobil Şube’den ve www.gib.gov.tr’den 3 taksitle ödeyebilirsiniz. MTV Ödemesi Yapmak için tıklayınız

Üstelik MTV ödemesini Yapı Kredi kredi kartı ile ödeyen veya şubelerimizdeki hesapları ile veya ATM’ den ödeme yapanlara;

– Sonax’ta Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi 570 TL yerine 285 TL.
– Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon paketi 60 TL
– Otopratik’te periyodik bakım işçilik hizmetinde %50 indirim ve ücretsiz check up!

MTV ödemesine taksit yapmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır.

Kampanya Koşulları
01-31 Temmuz 2017 Motorlu taşlar vergisi ücretsiz 3 taksit 100TL üzeri motorlu taşıt vergisi ödemeleri için geçerlidir.

Taksit kampanyasına katılmak istemeyen kart sahipleri 444 0 444 Yapı Kredi Telefon Bankacılığı’ndan taleplerini ilettikleri takdirde 3 taksit uygulanmayacaktır. Kampanya müşteri bazında geçerli olacaktır. Kampanyaya Yapı Kredi Cüzdan uygulaması dahil değildir. Kampanyaya katılım için, SMS katılımı ve herhangi bir kod uygulaması bulunmamaktadır. Yapı Kredi Şubelerinden veya ATM’lerden hesap üzerinden ödeme yapılabilecektir.

Hesap üzerinden alınan ve TLcard’lar ile yapılan ödemelere 3 taksit uygulanamamaktadır. World Business kartlar için kampanya firma bazında geçerli olup, bir firma kampanyadan bir kez yararlanabilir. Kampanyaya sadece Yapı Kredi kredi kartları ve bireysel TLcard’lar Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar dahildir; TEB, Vakıfbank, Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

Belirtilen kanallardan MTV ödemesi yapan müşterilerimiz hem Otopratik, hem de Sonax indirim kampanyasından faydalanabilecektir. Otopratik ve Sonax kampanyaları Yapı Kredi bankasının belirtilen kanallarından gerçekleştirilen MTV ödemeleri için geçerlidir. Otopratik ve Sonax kampanyalarından faydalanabilmek için tüm Otopratik ve Sonax noktalarında dekont ibraz edilmelidir. İlgili kampanyalardan sadece dekontta yer alan araç plakası ile yararlanılabilir.

Kampanya dahilinde Otopratikler’de tavsiye edilen fiyatı 53TL olan araç check up hizmeti ücretsiz sunulacak, periyodik bakımda (Yağ, hava, polen filtresi ve motor yağı değişimi) alınan 106 TL’lik işçilik ücretinde %50 indirim uygulanacaktır. Kampanya, kullanılan yedek parçaları kapsamaz.

Kampanyadan yararlanabileceğiniz noktaları görmek ve randevu almak için www.otopratik.com.tr ’ye gidiniz ya da 0(850)210 1252 no’lu çağrı merkezini arayınız. MTV ödemesinin gerçekleştirildiği gün itibariyle Otopratik ve Sonax kampanyalarından faydalanmaya başlanabilecektir.

Otopratik ve Sonax kampanyalarından araçlar; 1 Temmuz 2017 – 31 Ağustos 2017 tarihleri arasında Otopratik noktalarında yararlanabilirler. Sonax’tan 450TL değerindeki Sonax Hybrid Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma paketi World’e özel 225 TL ve 120TL değerindeki Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon paketi 60TL olacaktır. MTV ödemesini gib.gov.tr ve Yapı Kredi İnternet bankacılığı, Yapı Kredi mobil bankacılık Yapı Kredi Şubeleri, ATM’lerinden Yapı Kredi kredi kartı veya bireysel TLcard ile yapan ve MTV dekontunu Sonax bayilerine ibraz eden kart sahipleri Sonax boya koruma paketini 31 Ağustos 2017 tarihine kadar +4 taksit fırsatı ile satın alabileceklerdir.

MTV ödemesini gib.gov.tr ve Yapı Kredi İnternet bankacılığı, Yapı Kredi mobil bankacılık, Yapı Kredi Şubeleri, ATM’lerinden Yapı Kredi kredi kartı veya bireysel TLcard ile yapan ve MTV dekontunu Otopratik bayilerine ibraz eden kart sahipleri Otopratik’te; Periyodik Bakımda işçilikte %50 indirim ve ücretsiz check up hizmetini 31 Ağustos 2017 tarihine kadar +4 taksit fırsatı ile satın alabileceklerdir.

********************************************************************

Garanti Bankası Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

vestel.com.tr’den kampanyaya dahil LED TV ve klima ürünlerinde %20’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın! MTV Ödemesi Yapmak için tıklayınız

1–31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıt Vergisi ödemesini Garanti İnternet, Garanti Cep, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, Şubelerde bulunan online bankacılık kioskları, Garanti Paramatik’ leri, BonusFlaş veya gib.gov.tr’ den gerçekleştiren müşterilerimiz vestel.com.tr’den tüm Vestel TV’lerde %10 ve seçili klima alışverişlerinde %20’ye varan indirim fırsatı kazanıyor!
Üstelik 3 taksit fırsatıyla kolayca ödeyebiliyorlar!

Kampanya Detayları
1 – 31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerini Garanti İnternet, Garanti Cep, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, Şubelerde bulunan online bankacılık kioskları, Garanti Paramatik’ leri, BonusFlaş veya gib.gov.tr üzerinden yapan müşterilerimiz vestel.com.tr’de yapacakları tüm Vestel TV’lerde %10 ve seçili klima alışverişlerinde %20’ye varan indirim değerinde kupon kodu kazanacaktır.

Garanti İnternet, Garanti Cep, garanti.com.tr, 444 0 333 Alo Garanti, Şubelerde bulunan online bankacılık kioskları, BonusFlaş ve gib.gov.tr kanallarından yapılan tüm MTV ödemelerinde 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
Kişiye özel üretilen kupon kodları, en geç 20 Ağustos 2017 tarihine kadar kullanılmalıdır.

MTV ödemesini belirtilen kanallardan gerçekleştiren müşterilerimize, kupon kodunu kullanmak için vestel.com.tr adresindeki sepet adımında “Promosyon Kodu” alanına SMS ile gönderilen kodun girilmesinin ardından indirimler uygulanır.

Kampanyaya dahil ürünler; Tüm Vestel TV’ler, FLORA INVERTER 9 A++ KLİMA, FLORA INVERTER 12 A++ KLİM, BIO COOL PLUS INVERTER 18 A KLİMA, BIO COOL PLUS INVERTER KLİMA 24 A.

Kampanyada 1 kişi en fazla 1 kupon kodu kazanabilir.
Herhangi bir nedenle iptal veya iade edilen siparişlerde kod tekrar aktif edilmez.

Kampanya vestel.com.tr’deki diğer indirim ve kampanyalarla birleştirilemez.
Kupon kodları para ile satılamaz, paraya çevrilemez veya başka kampanyalarla birleştirilemez.
Vestel ve Garanti Bankası gerekli gördüğü durumlarda açıklama yapmadan kampanya koşullarını değiştirme veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Ürün teslimi, iadesi veya cayma hakkı talebinin yerine getirilmesi Garanti Bankası sorumluluğunda değildir.
Garanti Cep uygulaması, Android ve iOS işletim sistemine sahip cihazlara yüklenilebilir.

Kampanyadan Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Flexi, Miles&Smiles kredi kartları, American Express Card, Bonus American Express, Bonus Business, Miles&Smiles Business, Miles&Smiles Business American Express, Filo Card, EASY, American Express Business kart sahipleri yararlanabilir.

Kampanya kapsamında alınan ürünler için kargo ve kurulum ücretsizdir.

vestel.com.tr’den alınan ürününüz kurulum için size en yakın Vestel yetkili servisine gönderilecektir. Ürününüz Vestel servisine geldiğinde kurulum randevusu için sizinle iletişime geçilecektir.
Ürünler stoklarla sınırlıdır.

********************************************************************

Akbank Kredi Kartlarına MTV Ödemelerinde 3 Taksit Fırsatı

Motorlu Taşıtlar Vergisi Akbank’ta! MTV ödeme ve MTV sorgulama işlemleri için Akbank’a gelin, motorlu taşıtlar vergisi ödeme için vakit kaybetmeyin. MTV Ödemek için Tıklayınız

MTV Ödemelerinizi Akbank Direkt ile Kolayca Yapın, Taksit Taksit Ödeyin!
31 Temmuz’a kadar Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Akbank Direkt ile kolayca ödeyin, 3 taksit avantajından faydalanın.​

********************************************************************

İş Bankası MTV Ödemelerinizde 3 Taksit Ayrıcalığı!

Maximum Kart’ınızla gib.gov.tr üzerinden yapacağınız 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 2 taksit , İş Cep uygulaması ve İnternet Şubesi üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerinde ise 3 taksit fırsatı ! Üstelik anlaşmalı Bosch Car Service’lerde %30 periyodik bakımda indirim ve ücretsiz check-up avantajı! MTV Ödemesi Yapmak için Tıklayınız

Kampanyaya dâhil olan kartlar : İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles), İş Bankası Bankamatik Kartı, Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler : Aidatsız kartlar ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

Ek Koşullar: Kampanya 01-31 Temmuz 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Taksit ayrıcalığı için 200 TL alt tutar limiti bulunmaktadır. Gib.gov.tr üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerine otomatik 2 taksit, İnternet Şube ve İşCep uygulaması üzerinden yapılacak 200 TL ve üzeri MTV ödemelerine ise tek çekim, 2 ve 3 taksit seçenekleri sunulacaktır.

İş Bankası Kredi Kartı ile internet şubemizden taksitli ödemeyi tercih eden müşterilerimize herhangi bir vade farkı yansıtılmayacaktır. Bankamatik Kartı ile yapılan ödemelerde taksitlendirme yapılmayacaktır. Çağrı Merkezinden yapılan ödemelerde taksitlendirme yapılmayacaktır. Belirtilen kanallar üzerinden Motorlu Taşıtlar Vergisini ödeyen müşterilerimize, ödemelerini gerçekleştirdikten sonra kampanyaya dahil Bosch Car Service bayilerinde 31 Aralık 2017 tarihine kadar kullanılmak üzere %30 periyodik bakım ve ücretsiz check-up avantajı sunan bir indirim kodu SMS yoluyla gönderilecektir. Müşterilerimiz bu indirim kodunu göstererek indirim ve ücretsiz check-up fırsatından yararlanabileceklerdir.

Bakım ile birlikte ücretsiz check-up hizmeti sunulmaktadır. Check-up hizmeti tek başına alınamaz. İndirim kodları işlem başına olup, müşterilerimize her MTV ödemesi için ayrı olarak gönderilecektir. Her kod tek kullanımlıktır. Kampanyaya başvurmak için SMS gönderilmesine gerek bulunmamaktadır.

Bosch Car Service Kampanyası Ek Koşulları : Kampanya indirimi diğer kupon ve indirimlerle birleştirilemez. Kampanya, rutin periyodik bakım çerçevesinde hava filtresi, kabin filtresi, yağ filtresi ve motor yağı değişimini kapsamaktadır. Bakım ile birlikte ücretsiz check-up hizmeti sunulmaktadır. Check-up hizmeti tek başına alınamaz. Servis incelemesi sonucu araç üzerinde, belirtilen kapsam dışında parça değişim veya onarım işlemleri gerekli görülebilir. Bu durumda araç sahibine bilgilendirme yapılır ve araç sahibinin talebi halinde bu işlemler gerçekleştirilir. Kampanya kapsamı dışındaki hizmetler kampanya indirimine tabi değildir.

Tüm Bosch Car Service’lerde Bosch markalı yedek parçalar tercih edilmektedir. Bosch ürün gamında söz konusu araç modeli için uygun ürünün bulunmaması halinde, araç sahibinin onayıyla orjinal veya eşdeğer yedek parçalar kullanılabilir.Bosch Car Services kampanyasına Aidatsız Kart ve İşte Üniversiteli Aidatsız Kartlar dahil değildir.

********************************************************************

DenizBank kredi kartları ile MTV ödemeleri 3 taksit!

DenizBank kredi kartları ile MTV ödemelerinizi 3 taksitle rahatça ödeyin! MTV Ödemek için tıklayınız

Kampanya Koşulları:
Motorlu Taşıt Vergisi resmi son ödeme tarihi 31 Temmuz 2017 olup, DenizBank 3 taksit kampanyasının geçerli olduğu son tarih 05 Ağustos 2017’dir. 31 Temmuz’tan sonra ödeme yapan müşterilerimiz gecikme zammından etkilenecek ancak DenizBank 3 taksit kampanyasından faydalanabilecektir.

05 Temmuz – 05 Ağustos 2017 tarihleri arasında Tüm Denizbank Bireysel kredi kartları ile Gelir İdaresi Başkanlığı internet sitesi www.gib.gov.tr’ den, 4440800, DenizBank internet şubesi, mobil bankacılık,ATM ve DenizBank şubelerinden yapılan Motorlu Taşıtlar ödemelerine 3 taksit fırsatı sunulacaktır.
Kampanyaya sanal Bonus Card’lar da dahildir.

DenizBank bireysel kredi kartınız üzerinden motorlu taşıtlar vergi ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatınızı şubelerimizden , İnternet Bankacılığı ve 444 0 800 İletişim Merkezi üzerinden verebilirsiniz.
İnternet Bankacılığı kaydınız olmasa bile www.denizbank.com/acikdeniz ‘den “Kartlı Giriş” butonuna tıkladıktan sonra, kart bilgileriniz ile İnternet Bankacılığı’na giriş yaparak Motorlu Taşıtlar Vergisi ve Trafik Para Cezası ödemelerinizi yapabilirsiniz.

********************************************************************

Vakıfbank VakıfKart Motorlu Taşıt Vergi Ödemelerinde 3 taksit!

VakıfBank Worldcard ile 100 TL ve üzeri Motorlu Taşıt Vergisi ödemelerinde 3 taksit imkanı! Ayrıca bu tarihte ödenen trafik cezalarını da yine 3 taksitte ödeyebilirsiniz. Hemen ödemek için tıklayınız.

Kampanya 1 Temmuz – 1 Ağustos 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
Bankamızın tüm kredi kartları kampanyaya dahildir.

www.gib.gov.tr’den yapılacak 100 TL ve üzerindeki tüm MTV ve trafik para cezası ödemeleri kart hamiline 3 taksitte yansıtılacaktır.

Bankamız kredi kartlarına özel bu imkandan faydalanabilmek için www.gib.gov.tr adresinden “İnternet vergi dairesi” linkine ulaşılması ve “MTV Sorgulama ve Kredi Kartı ile Ödeme” butonunu seçilmesi gerekmektedir.
Ödeme anında işlemler peşin olarak gerçekleşecek olup, 1 gün sonra dönem içi işlemlerde taksitlendirme görüntülenebilecektir.

Ödeme anında mail-order limitinin yeterli olması gerekmektedir.

********************************************************************

Finansbank CardFinans Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası

CardFinans ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 3 Taksit

Temmuz ayı boyunca CardFinans kredi kartınız ile www.vergikolay.com.tr, www.gib.gov.tr, İnternet/Cep Şubemizden veya şubelerimizden yapılacak Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemelerine 3 taksit fırsatı! Ödeme yapmak için tıklayınız 

İlgili dönem içerisinde tüm tek çekim ödemeler 3 taksite bölünecek olup, tek çekim ödeme opsiyonu bulunmayacaktır.

Ticari kredi kartı sahipleri taksit kampanyasından kart bazında, bireysel kredi kartı sahipleri ise müşteri bazında faydalanır.

İnternet/Cep Şubemiz ve tüm QNB Finansbank Şubeleri üzerinden hesaptan da ödeme yapılabilir. Ancak bu ödemelerde taksit uygulaması geçerli olmayacaktır.

Bireysel ve ticari banka kartları, sanal kartlar ve ParaPuan kullanılarak yapılacak ödemeler taksit kampanyalarına dahil değildir.

Bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için ticari kredi kartının harcama vadelendirme ve harcama taksitlendirme; bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.

Taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabilir.

********************************************************************

HSBC Advantage ile Motorlu Taşıtlar Vergisi 3 Taksit!

Şimdi Motorlu Taşıtlar Verginizi HSBC Advantage ile 3 taksitte ödeyebilirsiniz! Ödeme yapmak için tıklayınız

Tek yapmanız gereken 31 Temmuz’a kadar gib.gov.tr’den, HSBC Bireysel İnternet
Bankacılığı’ndan, HSBC Telefon Bankacılığı 0850 211 0 111’den ya da
HSBC Şubeleri’nden Motorlu Taşıtlar Verginizi ödemek!

Kampanya Koşulları:
Kampanyadan Temmuz ayı boyunca HSBC Advantage Kredi Kartlarıyla gib.gov.tr’den, HSBC Bireysel İnternet Bankacılığı’ndan, HSBC Telefon Bankacılığı’ndan ya da HSBC Şubelerinden ödeme yapanlar yararlanabilir.

Kampanyadan yararlanan müşterilerimizin ödemeleri ekstrelerine 3 eşit taksitte yansıtılacaktır.
Kampanya boyunca tek ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.

Kredi kartıyla yapılan motorlu taşıt vergisi, trafik cezası ve idari para cezası ödemelerinde Advantage NakitPuan kazanımı ve kullanımı geçerli olmayacaktır.
Ticari ve business kartlar kampanyaya dahil değildir.

Yasal ödeme süresinden sonra yapılacak ödemelerde HSBC Advantage ile 3 taksit seçeneğinden faydalanacak ancak gecikme zammından etkilenecektir.
Concept kart sahipleri kampanyaya ücretsiz katılabilirler.

HSBC Bank A.Ş., kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

********************************************************************

Halkbank Paraf MTV Kampanyası

Motorlu Taşıtlar Vergisi’ ni Paraf ile 3 veya 5 taksitte ödeyin, lastik.com’ da “4 Lastik Al-3 Öde” fırsatını yakalayın! Ödeme yapmak için tıklayınız

1 Temmuz-11 Ağustos 2017 tarihleri arasında Halkbank İnternet Şubesi’nden, 0850 222 0 400 / 444 0 400 Halkbank Dialog’dan ya da gib.gov.tr’ den yapılacak MTV ödemeleri 500 TL’ye kadar 3 taksit, 500 TL ve üzeri 5 taksit olarak gerçekleşecektir.

Kampanya döneminde peşin ödeme opsiyonu geçerli olmayacaktır.
MTV ödemesini Paraf müşterilerimiz, www.lastik.com adresinden yapacakları alışverişlerde “ 4 lastik al, 3 öde” fırsatından yararlanma hakkı kazanacaktır.

MTV ödemesi sonrası hak kazanan müşterilere SMS olarak kampanya kodu iletilecek ve www.lastik.com adresinden Paraf’a özel sunulan “ 4 lastik al, 3 öde” fırsatından yararlanmak için kullanılabilecektir.
“ 4 lastik al, 3 öde” fırsatı 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerli olacak ve başka kampanyalar ile birleştirilemeyecektir.

www.lastik.com siparişleri kargo seçeneği ile istenilen adrese gönderecektir.
Parafly ve Bussines kartlar kampanyaya dahil olup, iptal/iade işlemleri ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler dahil değildir.

Geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
www.lastik.com çağrı merkezi: 444 99 68

********************************************************************

Ziraat Maximum MTV Kampanyası

MTV’yi 3 taksitte ödeyin yola Ziraat Maximum ile devam edin!​​​​ Ödeme Yapmak için tıklayınız

Kampanya Koşulları:
01 -31 Temmuz 2017 tarihleri arasında Ziraat Maximum kartlarla ATM, GİB, internet şube ve mobil bankacılıktan yapılacak 75 TL ve üzeri MTV ödemelerinde 3 taksit sizi bekliyor.
Ziraat Bankası A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

********************************************************************

KAMPANYAVADİSİ.COM

kaynak gösterilmeden kullanılmaz

Share.

Leave A Reply