paraf_kampanyalar

Halkbank Paraf’ta süper kampanya!

paraf_kampanyalarParaf, ihtiyaçlarınızın sınırsız olduğunu düşünerek, sizlere birbirinden özel imkânlar sunmanın yanı sıra, tüm işlemlerinizde ParafPara kazanma ve Paraf üye işyerlerinden yapacağınız işlemleri taksitlendirme fırsatı sunuyor. İşte Paraf’ta sizleri bekleyen kampanyalar…

PARAF’A HOŞ GELDİNİZ İNDİRİMİ

Paraf Dünyasının ayrıcalıklarını yaşamaya bir an önce başlamanız için ilk ekstrenize %25 indirim Halkbank’tan!

Paraf başvurularınızı 31.03.2013 tarihine kadar yapın, bu fırsatı ve daha birçok Paraf ayrıcalığını kaçırmayın!

Hoş geldiniz Kampanyasından yararlanabilmeniz için;

Kampanyadan 15.11.2012-31.03.2013 tarihleri arasında Paraf başvurusunda bulunan yeni müşterilerimiz yararlanabileceklerdir.

Her Paraf sahibi indirimden bir defa (ilk ekstresi ile) yararlanabilecektir.

İki adet Paraf’ı olan müşterilerimizin, iki ekstresinin de aynı dönemde kesilmesi durumunda, ekstrelerden en yüksek olanı indirime konu olacaktır.

30.06.2013 tarihinden sonra ekstresi kesilen harcamalarınız kampanya kapsamı dışında kalacaktır.

Ekstreniz tutarı üzerinden yapılacak olan indirim, ekstrenizin kesiminden bir gün sonra, Paraf’ınıza otomatik olarak yansıtılacaktır. İndirim tutarı, bir sonraki ekstrenizde görülecektir.

Maksimum yararlanabileceğiniz indirim tutarı 100 TL olacaktır.

Sadece ilgili ayda yapacağınız satış işlemleri indirime konu olacaktır. Nakit çekim işlemleriniz ve satıştan iade işlemleriniz tutara dahil edilmeyecektir.

Kampanya indiriminden yararlandığınız tarih itibariyle, Paraf’ınızı 1 yıl süreyle kapatmamanız gerekmektedir. Paraf’ınızı 1 yıl içinde kapatmanız durumunda indirim tutarı ekstrenize borç olarak yansıtılacaktır.

Kampanyadan sadece bireysel Paraf sahipleri yararlanabilecek olup, Paraf ticari kartlar ve diğer Halkbank kredi ve banka kartları kampanyadan yararlanamayacaktır.

İndirim uygulaması sadece TL ekstrelerinizde geçerli olacak olup, YP ekstreleriniz kampanya dışında tutulacaktır.

PARAF’TAN YENİ YIL HEDİYESİ

15-31 Aralık 2012 tarihleri arasında tüm banka POS’larından yapılacak beyaz eşya, elektronik, giyim, ayakkabı, çanta, aksesuar ve kozmetik sektörlerindeki toplam 250 TL ve üzeri harcamalara 25 ParafPara, toplam 500 TL ve üzeri harcamalara 50 ParafPara!

İlgili sektörlerdeki tüm banka POS’ larından yapılacak işlemler kampanyaya dahil olacaktır.

Kampanyaya peşin ve taksitli işlemler dahil olacaktır.

Bireysel Kredi Kartları ile yapılan işlemler kampanyaya dahildir.

Ticari kartlar ve Bank24 kartları ile yapılacak alışverişler ve ParafPara kullanarak yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya müşteri bazlı olup, kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 50 ParafPara kazanabilecektir.

Toplam alışveriş tutarından iade ve iptal edilen tutarlar düşülecek olup, ParafPara yüklemesi yapıldıktan sonra iptal ve iade işlemi olması halinde hak edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar, işlemin gerçekleştirilmesinden bir gün sonra kredi kartına yansıtılacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılmış ParafPara’lar geri alınmayacaktır; kazanılan ParafPara’lar Paraf üye işyerlerinde kullanılabilecektir.

İşlemin gerçekleştiği işyerlerinin kampanya bilgilendirmelerinde yapacakları hatalardan Halkbank sorumlu tutulmayacak olup, Halkbank kampanya koşullarının tamamında dilediği zaman değişiklik yapma veya kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.

 

ER PARAF 3 TAKSİT

 

Türkiye’deki tüm Giyim, Ayakkabı, Aksesuar, Kozmetik ve Elektronik mağazalarında 100 TL ve üzeri harcamalarınız Paraf’la 3 taksit!

İşleme ait taksitlendirmeler, otomatik olarak gerçekleşecek olup, taksitlerinizi ekstrenizde görebilirsiniz.

Kampanya 05 Aralık 2012 tarihinden itibaren yapılacak işlemlerde geçerli olacaktır.

Kampanya 100 TL ile 1.500 TL arasındaki işlemler için geçerlidir.

Ticari kartlar ve sanal kartlar hariç tutulacaktır.

ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.

 

YURT DIŞI ALIŞVERİŞLERİNİZE 2 TAKSİT

Paraf ile Yurt Dışı Alışverişlerinizde 2 Taksit Fırsatı!

Paraf Gold ve Paraf Platin müşterilerimize özel, 100 TL ve üzeri yurt dışı alışverişlerinizi ekstra hiçbir ücret olmadan, 2 taksit ile ödeyebilirsiniz.

Yurt dışında taksit fırsatından yararlanmak için YDTKS boşluk kartın son 6 hanesini yazıp 3404 ‘e SMS göndermeniz yeterlidir.

Uygulamaya katılım SMS’i kart sahibinin Halkbank’ta kayıtlı olan telefon numarasından gönderilmelidir.

Kampanyaya katılım için göndermiş olduğunuz SMS’te belirttiğiniz kredi kartınız ile harcama yaptığınız takdirde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanyaya katılım SMS’ inin Türkiye’de gönderilmesi gerekmektedir.

Sadece TL ekstrelerde taksitlendirme yapılmaktadır. Bu nedenle USD ekstre talebiniz var ise, kampanya kapsamındaki tutarlar TL ekstrenizde taksitlendirilecektir.

Kampanyaya yurt dışı internet harcamaları da dahildir. Ticari kartlar, nakit avans işlemleri, kumarhane ve bahis sitesi harcamaları ile faiz ve komisyonlar dahil değildir.

 

Beyaz Eşya, Elektronik veya Mobilya Kampanyası

Paraf ile Beyaz Eşya, Elektronik veya Mobilya sektöründen yapacağınız, 100 TL ve üzeri alışverişlerinize, +6 Taksit ve 4 Ay erteleme ayrıcalığı!

Kampanya 06 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Paraf üye işyerlerinde Paraf POS ‘ larından yapılacak taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında Paraf üye işyerlerinde kampanya koşullarını sağlayan işlemlere artı 6 taksit, 4 ay erteleme veya artı 6 taksit ve 4 ay erteleme seçeneği birlikte sunulacaktır. Kampanyalardan yararlanabilmek için seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeniz gerekmektedir. Artı 6 taksit kampanyası 2 ile 6 taksit arasında geçerli olacak olup kampanya artı taksit eklenmiş olarak 12 taksit ile sınırlıdır. Erteleme kampanyası 2 ila 12 taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyaya ticari kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılacak işlemler dahil edilmeyecektir. Yararlanacağınız kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır. Kampanyaya katılan sanal üye işyerlerinde sanal POS’ lardan yapılacak kampanya koşullarını sağlayan işlemler ise, artı 6 taksit ve 4 ay ertelemeli olarak gerçekleşecektir. Erteleme kampanyasını seçmeniz durumunda ertelenen tutar 4 ay sonraki Harcama Vaadinize dahil edilecektir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir.

Tekstil Kampanyası

Paraf ile Giyim, Kozmetik, Optik veya Oyuncak sektöründen yapacağınız, 100 TL ve üzeri alışverişlerinize, +4 Taksit ve 2 Ay erteleme ayrıcalığı!

Kampanya 06 – 31 Aralık 2012 tarihleri arasında Paraf üye işyerlerinde Paraf POS ‘larından yapılacak taksitli işlemlerde geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında Paraf üye işyerlerinde kampanya koşullarını sağlayan işlemlere artı 4 taksit, 2 ay erteleme veya artı 4 taksit ve 2 ay erteleme seçeneği birlikte sunulacaktır. Kampanyalardan yararlanabilmek için seçtiğiniz kampanyayı satış görevlisine belirtmeniz gerekmektedir. Artı 4 taksit kampanyası 2 ile 8 taksit arasında geçerli olacak olup kampanya artı taksit eklenmiş olarak 12 taksit ile sınırlıdır. Erteleme kampanyası 2 ila 12 taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanyaya ticari kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılacak işlemler dahil edilmeyecektir. Yararlanacağınız kampanyaya ilişkin bilgi slip üzerinde yer alacak olup, geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır. Kampanyaya katılan sanal üye işyerlerinde sanal POS’ lardan yapılacak kampanya koşullarını sağlayan işlemler ise, artı 4 taksit ve 2 ay ertelemeli olarak gerçekleşecektir. Erteleme kampanyasını seçmeniz durumunda ertelenen tutar 2 ay sonraki Harcama Vaadinize dahil edilecektir.

TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkına haizdir.