20 yıl vadeli ev kredisi kampanyası

0

20 yıl vadeli ev kredisi kampanyası… Konut kredisinde 20 yıl vade kampanyası ayrıntıları… 20 yıl vadeli emlak konut kredisi hangi bankalarda geçerli?

31 Mart’a kadar sürecek kampanyada yüzde 20 olan peşinat ödemesi de yüzde 5’e çekildi. Kalan yüzde 15’lik kısmın ise konut teslimine kadar ödenmesi imkânı sağlandı. Emlak Konut projelerinden ev alanlar 60 ay vade için yüzde 0 faiz fırsatından yararlanırken, 10 yıl vadeli alımda yüzde 0.45, 20 yıl vadede ise yüzde 0.79 faiz ödeyecek.

Kampanyanın Emlak Konut GYO bünyesindeki 30 proje ve 15 bin bağımsız bölümü için geçerli olacağını belirten Kurum, 9 banka ile anlaştıklarını dile getirdi. Kurum, bunların Albaraka, Garanti Bankası, Halkbank, Türkiye İş Bankası, Vakıfbank, Vakıf Katılım, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası olduğunu bildirdi.

Detayları ve ödeme koşulları için tıklayınız

20 yıl vadeli ev kredisi kampanyası

20 yıl vadeli konut kredisinde yaşanan gelişmeler ev sahibi olmak isteyen vatandaşları heyecanlandırdı. Konutta dün başlayan ve 2 ay sürecek kampanyanın detayları da ortaya çıktı. Peki 20 yıl vadeli konut kredisinin ayrıntıları nelerdir? Hangi bankalarda konut kredisi geçerli? İşte merak edilen tüm soruların cevabı!

Peşinat ödemesi yüzde 5’e çekildi

Kampanyada yüzde 20 olan peşinat ödemesi de yüzde 5’e çekildi. Kalan yüzde 15’lik kısmın ise konut teslimine kadar ödenmesi imkânı sağlandı. Emlak Konut projelerinden ev alanlar 60 ay vade için yüzde 0 faiz fırsatından yararlanırken, 10 yıl vadeli alımda yüzde 0.45, 20 yıl vadede ise yüzde 0.79 faiz ödeyecek.

Share.

Leave A Reply